Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Stupně výbav


VincentCZE

Recommended Posts

Já mám XR, přední okna v elektrice + zrcátka, manual klimu, airbagy, ABS, radio bylo originál s ovládaním pod volantem. Jinak nejznámější limitovaná edice je Rolland Garos, nevím jestli si to nepletu se 106kou, ale taky Palm Beach a pár dalších, moudřejší jistě doplní. Byli i výkonnější verze XSi a ta nahrazena verzí S16 a ke konci produkce bylo i GTi 6. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady si můžete prohlédnout limitované edice. :papa

http://aebergon.perso.neuf.fr/Peugeot/page_Peugeot.htm

Oldo: tady je tvoje a máš pravdu, bylo pro Švýcarsko: http://aebergon.perso.neuf.fr/Peugeot/page_Peugeot_306_XSi_Edition_CH.htm

[upravil dne 27/6/12 21:20 od MilanF1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam podla serviceboxu:

ÚROVEŇ VÝBAVY STUPEŇ 1P

Mam posilovac,\"deku\" na kapote, ABS, manualnu klimu, 4 AIRBAGy, elektricke predne okna, nastavitelny volant, hmlove svetla vpredu aj vzadu... autradio tam bolo zrejme tiez original, lebo packu na ovladanie tam mam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám edici Saint Tropez. Vyráběno pro Německo v roce 99, pouze v tmavě šedé metalíze Aster a motorem 1,6 65kW.

výbava: 4x airbag, el. přední okna, dešťový senzor, mlhovky, el. a vyhřívané zrcátka, alu kola 14\", polokůže, automatická klima, ABS, servo, dálkový centrál, radio s ovladánim pod volantem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tož já mám XR - 2x airbag, přední okna v elektrice, zrcátka elektrická a vyhřívaná, palubovka v kůži, sedadla a dveře kůže a textil, automatická klíma, ABS, servo, senzor deště, přední mlhovky, dalkový centrál, radio s ovládáním pod volantem, kapota na plyn. vzpěry.Toť asi vše.

Mají kapotu na plynové vzpěry všechny 306ky?

[upravil dne 28/6/12 14:41 od Roman Bazi]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám dle SB STUPEŇ 1P: A to, vzpěry kapoty, senzor deště, mlhy, abs, servo, 4x pytle, př. el. okna, zrcátka, vyhřívané sedačky, manuální klima (nefunguje, páčka pod volantem (nepoužívám), dálkový centrál (klíč ztracen).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam tedy asi take 1P, nevim, zda je nejake jine oznaceni jeste :) Vzpery kapoty, predni okna a zractka v el., manualni klima, senzor deste, cidlo vnejsi teploty, 4x airbag, posilovac rizeni, mlhovky predni i zadni, vyhrivane zadni sklo, vyhrivane sedacky (predni), ABS, dalkovy central .. Radio bylo origo kazetove a ovladani hlasitost+zmena stanic pod volantem .. Tot asi vse

Edit : jo a jeste vyskove stavitelne sedadlo ridice a vyskove stavitelny volant :)

[upravil dne 30/6/12 14:29 od Stibto]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tim XSi si nejsem tak jistej, že bylo jen a pouze pro Švajc...já měl XSičko, které bylo od novoty v autosalónu v ČR, takže buď si autosalón nechal dovézt auto určené pro Švajc trh nebo se nědělaly jen pro tu zemi. ;) Navíc i nyní lze najít v bazarech vícero 2.0i 16V 97kW (XSi) než třeba GTi-6ek a nemyslím si, že by všechny byly ze Švajcu. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...