Jump to content

Jak prodat?

Tazounek
 Share

Recommended Posts

Zdravim chtel bych se zeptat jestli by mi nekdo neporadil co a jak udelt... Chtel bych prodat svou 406ku vcelku na nahradni dily.. v zari mi konci technicka tak bych to chtel poslat timto zpusobem do sveta.

je to rok 97, ma to podle tachometru nalitano neco pres 150 tisic. Problem je v tom ze by me ted tech par oprav stalo mozna vic nez je cena vozidla. Takze by me zajimalo jestli staci dat jen inzerat nebo se musi neco kolem toho jeste udelat..

neviem ako u vas alle unas ked chces odhlasit auto tak musis mat potvrdenie zo zbernych surovin o likvidacii a nasledne to na policii odhlasis a to ti bez auta nedaju :myslim ale robia to ze predavaju auta na diely takze asi tam treba znamost aby si dostal potvrdenie o likvidacii a nasledne si si to predal na diely alebo neviem ci to docasne oddhlasia na x rokov a tak to rozpredaju nemam s tym skusenosti osobne,aj mna to celkom zaujima ako na to

[Edited on 26/6/12 15:49 by krtek 2]

to by normalne vsechno dostal, ono je to pojizdne auto ... proto jsem myslel ze by to bylo jako prehlaseni jen . Proto se ptam jak se to dela, a byl bych rad kdyby se nasel nekdo kdo to uz delal nebo s tim ma nejake zkusenosti..

wow tak kdyby to slo takhle tak by to byla parada... proste bych to takhle odstavil a pak by si to akorad nekdo vzal..

To Oddie: no jo ale to z toho nebudu mit nic, sice se ho zbavim ale zadne penize do startu k novemu autu...

To JanoRS: ver mi ze kdybych mel kde tak to auto uz je rozebrany a prodavam to po dilech ;) , ale bohuzel bydlim v panelaku tak nemam kde ty rozebrane dily skladovat

dá se odhlásit bez problému zůstane ti celé jen číslo karoserie se nesmí objevit už na cestě já sem to odhlašoval tak že sem hodil do auta trochu dřeva nafotil to napsal prohlášení ze je auto používáno na jiné účely odevzdal spz a auto si rozebral v klidu doma