Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Problém s bočnými elektrickými dverami


paloSA

Recommended Posts

Já myslim ty kontakty, které signalizují zavřeno/otevřeno - je jich tam několik (z toho jeden v zámku).

Asi nejjednodušší je to přes diagnostiku - měl by tam být vidět stav ? Osobně jsem to nezkoušel, tak nevim.

post-35023-14109625374934_thumb.jpg

[upravil dne 2/7/12 10:14 od jarmyl]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak teda tej scheme dobre rozumiem, 6244 a 6246 su tlacidla na otv./zatv. dveri prve pri vodicovi nad hlavou, druhe na B stlpiku pri dverach. 3002 bude snimac otvorenych dveri na C stlpiku. 6270 bude priamo v strojnej casti motorceka a prevodovky - o tomto nemam informaciu, ci pracuje spravne, alebo nie. 6274 ak spravne predpokladam, tento musi byt v zamku dveri. Ma tento zamok spojenie aj ine, alebo iba cez kontakty na stlpiku, tak ako aj ovladanie okien?

6244, 6246, 3002 - funguju

6247 - myslim ze rovnako funguje, dvere zamyka aj odomyka s ostatnymi

6270 - ako zistit funkcnost?

Dia, nemam poruke, preto som tam este nebol, tak isto nestiham. Napriek tomu tiez upradnostnujem fyzicku kontrolu (elektricku, mechanicku). Stale dakujem za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Manco - to máš asi pravdu 6244,6246 budou ty tlačítka (původně jsem myslel, že to jsou nějaké kontrolní spínače ve dveřích:bojim)

Ten zámek má určitě spojení jen přes kontakty.

paloSA : Tak to bych se zaměřil na tu řídící jednotku(v obr č. 6039) napájení, nebo datová sběrnice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zdar, zjistil jsi něco nového?

Mě teď na dovolený přestaly fungovat pravý dveře. Prostě se zavřely a po 200km se neotevřely.:grr

Dělá to něco podobnýho, ale povytahne tak cca 10cm pak 3x pípnou a zastaví .Když zmačknu znova zas popojedou cca 10cm a dost.

Takhle klidně až do úplnýho otevření. Na zavírání nereagujou vůbec.

Ručně jdou otevřít a zavřít v pohodě - stejnej odpor jako levý, nic nedrhne :myslim

Odpoledne asi bude rozborka, uvidíme :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...