Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

305 SR 1.9 injection


saniz

Recommended Posts

Zdravim, pred zhruba hodinou a pol som si priviezol z Nemecka tohto nepojazdneho krasavca, 3 roky to majitelovy stalo a chcel to spravit ale iba si \"kupil\" veci na to za 250€ (tolko ma to auto aj stalo :) ) a vykaslal sa na to. Dostal som k tomu aj original knizku, a chcel som sa vas aj spytat ci nemate nahodou servisne manualy na 305-ku alebo aspon utahovacie momenty, nakolko budem robit celkovu GO motora (karoserie tiez) Dakujem

post-18605-14109625270353_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, servisní manuály mám, myslím že Haynes a ETAI. Utahovací momenty by tam měli být.

Auto vypadá pěkně, gratuluji. Myslím že půjde v pohodě zachránit.

Tento motor se dával i do 405, i do 309 a 205, ale obávám se že s jiným vstřikováním... :myslim

[upravil dne 6/7/2012 23:40 od Marcel505]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Palivové čerpadlo? Zkus relátka a pojistky.

Pokud je čerpadlo v pořádku, a nejsou kabely pod autem viditelně poškozené, bude chyba buď v pojistkách/relátku a nebo se někdo hrabal v elektrice u spínačky...

Já měl 505 GTi, a tam se občas pal.čerpadlo rozeběhlo a občas ne... Ale tam jsem to tipoval na samotné pal.čerpadlo...

Přemýšlím, jestli 305 nemá speciální pojistku na pal.čerpadlo (protože to 505 měla za popelníkem), ale myslím si že ne...

Případně by mělo být v návodu, která pojistka to je... Někde to mám přeložené, tak mohu mrknout...

V manuálech nějaké schema je, ale tam toho moc nezjistíme, protože kabely od pal.čerpadla se napojují pod zadní sedačkou do kabeláže co jde zpředu dozadu... Případně na schémata mrknu... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky moc ale ja to tam mam ine tak mi to moc nepomohlo, ale dnes som zacal s motorom a bol som prijemne prekvapeny farbou oleja a stavom veka ventilov a celkovej cistoty motora, tak som zvedavy na hlavu pridal som tam nove fotky toho z coho som bol taky prekvapeny :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blok, pokud je ošklivý, bych očistil a nabarvil, jsou na to speciální barvy. Barvu zvolit jaká tam má být od výroby (viz prospekty). Mohu mrknout.

Hliníkové části se dávají na leštění. Dělají to na veterány.

Hlavu standartně přípravkem na mytí motorů, jde to, ale je z toho dost špíny...

Zkus tím i blok, jak to bude vypadat...

[upravil dne 19/7/2012 20:49 od Marcel505]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...