Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ventilátor topení v kabině


Topka

Recommended Posts

pls nejde mi ventilátor(větrák) na topení. Pojistky jsou všechny v poho. Prej je na něm tepelná pojistka ale nevim kde a jak se k ní dostat.Už jednou nešel ale pak se rozběhl asi po dvou dnech ..... nemáte nějakou radu? Díky moc

[upravil dne 25/6/12 06:06 od Topka]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem pohejbal všema drátkama a některý i rozpojil a spojil a nic jak se dostanu na ten hnědej drátek až u ventilátoru jak tu píšete abych ho rozpojil a jukl na ty konektory? to budu muset sundat ventilátor? je to až tam nahoře a tam nevidim ale hejbal jsem s nima

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj taky bych to videl na nej, tuhle jsem zrovna priohybal kontakty, protoze mi taky ventilator vynechaval, zvlaste ty kontakty u silnych dratu v tom hnedem konektoru se rady vyhrejou (je tam velkej proud a kdyz se zvysi prechodovej odpor uvolnenim kontaktu, je na problem zadelano)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jakej je to rok? byli totiz dva druhy ventilatoru jeden mel v sobe regulator a druhej ne. Chtelo by ho sundat a mrknout se co dela kdyz je venku otazka 5 minut, odsunout tapec a pak 3 srouby. Muze bejt blbej ten kontak nebo regulator a nebo uz kratke (pridrene) uhliky Kdyby bylo potreba mam tady jeden bez regulatoru volnej jsou tam nove uhliky ale ma trosku vuli tak je malinko slyset ale nechal bych ho za 250kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak rok výroby 2000 mám tam 2 velký konektory a 1 malej. Všechno jsem prohejbal i s nastartovaným autem a nic.Pak je tam přímo do ventilátoru z boku konektor s 2 silnýma drátama a ten asi vede k těm uhlíkům a je takovej zaprášenej tak ho zítra zkusim prostříknout kontaktolem a uvidim. Jo ty konektory velký jsou zelený a černý a v jednom jsou 2 silný dráty a v druhým 3. Tak nevim co to může bejt. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 měsíců později...
  • O 1 rok později...

Neměnil někdo ten tranzistor v regulatoru na new model? Našel jsem toto http://mikrokoszalin.pl/huf75344g3-to247-tranz-551b-p-4731171.html ale nejsem zas takovej odborník. Je to ono?

Našel jsem celý http://www.autodilyjimmy.com/products/regulator-ventilatoru-topeni-peugeot-4061/ .

[upravil dne 24/8/14 21:18 od p406b]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...