Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kód barvy pro lakýru?


Guest Džůny

Recommended Posts

Co bude potřebovat lakýra aby mohl namíchat moji barvu? Vím že u starších aut je s tím problém.

Tovární info: BARVA KAROSERIE ETH - LAK ŠEDÝ CHATEAU

A Čakom mi zjistil kódy M0TH a ETHC.

Vím že i new modely se dělaly v téhle barvě, takže kdyby mohl někdo opsat kód barvy ze štítku na dveřích, byl bych vděčný. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš barvu 406 jakou mám i já a kód je M0TH. Ale nejlepší je vždy. pokud by si měl kousek té barvy např. víčko od nádrže a nebo aby lakýrník podle šablony určil přesný odstín. JPodívej se tady a snad ti to pomůže:

[upravil dne 24/6/12 19:40 od OK406]

post-7387-1410962525027_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta tabulka by měla být to co potřebuju. :papa Když jsem chtěl namíchat barvu tak rok zpátky, tak si s kódem od Peugeotu nevěděli rady a muselo se porovnávat podle vzorníku... a netrefilo se to přesně. Teď jedu jinam, chtěl jsem být připravený. Díky. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Ja si myslim, ze ja mam stejnou sedou metalizu jako mas ty a na stitku dveri mam :

ETHC**

2721

Aspon si myslim, ze je to kod barvy. Je to starej model z roku \'99.

Prave taky premejslim, ze bych si v peugeotu objednal sprej s touhle barvou, ale ty vase kody jsou uplne jiny - cim to ?

Diky za odp, hribe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, diky za vysvetleni.

Ja uz sem volal do Peugeotu a objenal sem si podle toho toho kodu ETH sprej. Za jednu pixlu chtej asi 450,-.

Doufam, ze ta barva aspon bude pasovat. Ikdyz ja s tim stejne potrebuju nastrikat jenom takovy to plastovy kridyklo patejch dveri kombika, protoze tam mam ten lak uz hodne sloupanej.

hribe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemuze me nekdo prosim rict, co je tohle za barvu : AG01 ?

Je to 406-ka z roku \'97

Resp. potrebuju zjistit, jestli AG01 podle staryho znaceni odpovida moji barve ETHC podle novyho znaceni. Obe sou sedy metalizy, ale je otazkou, jestli sou stejny ?

Ja ten kod AG01 nemuzu vubec nikde najit.

Diky, hribe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...