Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Asus Eee ... po reklamaci nelze spustit žádnou hru - Vyřešeno :)


Tom_206

Recommended Posts

Zdravím,

nedávno jsem nechal reklamovat můj NTB, umřel mi v něm HDD a vyměnili mi vstup zvuku, samozřejmě nově nainstalovali Windows 7 Starter edition. Předtím tam W7 byl ve stejné edici a byl bez problémů, po navrácení z reklamace nelze spustit žádnou hru, programy ano. Ať už jde o origo hru, nebo staženou, ať jde o plnou hru nebo demo, tak pokaždý si to vymyslí, že tomu chybí nějáký soubor, na jiném počítači to ten samý instalační soft nedělá (zkoušeno na několika sestavách a různými OS)

Sestava je Asus Eee, 1,6 GHz Intel Atom N455, Ram 1 GB, HDD 250GB, GPU integrovaná Intel ...klasický netbook

Předem díky za tipy na řešení ...

[upravil dne 24/6/12 10:04 od Tom_206]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je sice pekne ze to doinstalovane mas ale kto vie v akom stave a ratam ze ty si to neinstaloval...takze ja by som to znova preinstaloval a budes vediet na com si

Hra je program ako kazdy iny, ked ti nejdu bude chyba dakde v systeme (myslim Windows)

Este ma tak napadlo, nedali ti tam 64bitovu verziu a zeby si tam predtym mal 32? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ovladače jsem přeinstaloval hned po nich, když se problémy projevili, bez úspěchu, každá hra vyhodí hlášku, že jí chybí nějáký soubor. Na jiném PC se chyba neobjeví :-/

verze je podle Diaxu 32 bitová, takže by to mělo být OK...

Zkusím teda přeinstalovat systém, ač nerad ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tohle měl taky a myslím, že na současném notebooku (EEE PC) nebo na stolním (taky s Atomem). Stáhnul jsem všeho všudy dva od té doby klid. Nejsem IT odborník, ale ten, co jsi psal, bude ke 3D grafice. Ono je vždy zvláštní, že problém vyřeší prkotina malé velikosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

d3drm.dll je súčasťou 3d technológie directx, ktorú MS už prestal podporovať od Windows Vista. Pomôže len uvedený súbor nakopírovať priamo do adresára hry alebo windows/system32

Inak vždy po čerstvej inštalácii windows sa oplatí stiahnuť a nainštalovať poslednú verziu Dierctx a MS C++ runtime knižníc.

[upravil dne 24.6.2012 09:54 od AnotherOne]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky moc... ale je zajímavý, že hned po koupi tohohle netbooku jsem tam rozjel všechno :-/ vrátí to z reklamace a jsou s tím jen problémy...

Soubor jsem nakopíroval, funguje to parádně...akorát to bude na delší stahování dll souborů :D

Takže ještě jednou díky moc všem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...