Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Nefunkční ABS/ESP


Pavelliv

Recommended Posts

Dobrý den, přestalo mi fungovat ABS a ESP. Byl jsem na diagnostice a tam to vypsalo ze je to zadni leve cidlo dnes jsme ho vymenili a chybu smazali. Po chvili se rozsvitili kontrolky znovu. Poradte mi prosim nevim co dal... Zajímavé je že po vymene jsem byl ve meste a po nastartovani se to opet rozsvitilo ale po vycouvani z parkoviste z niceho nic samo zhaslo. Ale po chvili se opět rosvitilo...:(

Budu vděčný za každou radu děkuji Pavel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle toho co píšeš že předtim svítilo pořád byl elektrický problém přerušení svítilo inhed po zapnutí klíče ale to co píšeš teka že zapneš klíč zhasne a až po jízdě se rozvítí je problém mechanickej jak se rozjedeš tak teprve jednotka pozná že se to kolo netočí a rozvítí chybu

může tam bejt i špatně nandaný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no rozsviti se ihned vterinu po startu ale po chvilce jizdy samo zhasne, ale pak se rozsviti a sviti do konce jizdy uz beze zmeny. Myslíte ze by mělo vliv když tam neni sroubek na tom snimači? Kamarád mi ho tam dával ale neslo mu to a prohlasil ze to cidlo tam drzi bytelne ze se ani nehne takze ho tam nakonec nedal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To si děláš srandu ne? Samozřejmě, že tam musí šroubek být, navíc musí být vše dokonale očištěné aby čidlo sedlo na místo jinak se zničí o krouže a podobně. Takže čidko ven, zkontrolovat, očistit polochu namontovat, dát šroubek a přitom kouknout na kroužek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem sroubek namontoval, ale chyba nevymyzela, po napíchnutí diagnostikou a projetím se zjistilo že mi zadní kolo kde proběhla výměna čidla hlásí v malých rychlostech o 10km/h menší rychlost než je skutečnost, ve vysokých rychlostech se to srovna...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...