Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kontrolka mazania motora


Jofo83

Recommended Posts

Ahojte, mam peugeot 306 break, 98 rocnik, 81 kW, beznin.

Po prepnuti klucika do prvej polohy sa mi niekedy nerozsvieti kontrolka mazania motora. Mam podozrenie na konektor snimaca, ale neviem kde sa presne nachadza. Viete mi poradit, popisat, kde najdem tento snimac? Resp. v com moze byt inom porucha? Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prepojene myslim niesu ale oni odchadzaju postupne ja som ked som menil a mal som to vonku vymenil som ich vsetky a mam pokoj s tym su tam take male nasuvacky

Neviem ako je to na starsich modeloch, ale na mojom aute to spolu suvisi. Ak svieti kontrolka mazania, musi sa rozsvietit aj STOP-ka. To je zabezpecene diodou v priepustnom smere.

STOP-ka by sa mala rozsvietit aj ak sa prehreje motor a tusim aj ak je malo brzdovky ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne nesvietila ešte nikdy,je to vada,alebo vlastnosť?:)

Urcite vada a myslim, ze aj dost nebezpecna. Ak ti prestane mazat motor, tak sa to nedozvies a nasledky si potom vies predsatvit...

Pri kazdom zapnuti klucika by sa mali rozsvietit kontrolka dobijania, mazania STOPk-a a podla vybavy tiez zeravenie, ABS, AIRBAG....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na prehriatie motora a na malo brzdovky su tam zvlast kontrolky taky vykricnik ten je na nedostatok brzodovky ta kontorlka STOP sa zahsina po nastratovani motora a ja si myslim ze kedy ti nemazalo motor to uz by sa ti davno prehrieval a to by si uz zistil nejako.Rozhodne treba vybrat cele tie budiky vonku a popozerat kazdu ziarovku a ked to nebude v tom tak to moze aj plošak robit ako spominal kolega :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...