Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

mensie problemy-kto moze pomoste


307peugeot307

Recommended Posts

zdravím vsetkých, ten problem s klucom ten sa mi podarilo rozhybat-kupil som FAB sprej a zatial to ide,obcas zadrhava ale ide to :) No chcem sa spýtat na par veci ktore mozno nic neznamenaju tak ale preca lebo neviem,nevyznam sa moc:roll

1-Pocas jazdy mi asi 3 sekundy pipa nieco,ale na displeji sa mi nic nezobrazi ani STOP,ani rucicky nic nerobia. Tak ci si to nemam vsimat alebo to moze byt signal niecoho?

2- ked stojim a mam nastartovane mam 900otacky. a zrazu si same auto prida na 1000 ale iba na nejakých 5 sekund a potom spadne spet na 900. Tak ci to moze byt predzvest necoho alebo je to blbost co netreba riesit

mam 2,0 HDi, vstrekovanie Bosch

3-stvu ma te brzdy ked mierne tocim do lava tak piskaju nielen pri brzdeni ale aj normalnej jazde- ak by niekoho nieco nove napadlo:)

Kto bude nieco vediet skuste pomoct dikes :potlesk

[upravil dne 22/6/12 19:34 od 307peugeot307]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.

Pípanie je zrejme z toho že máš nízku hladinu chladiaej zmesi-vody v chladiči, otáčky sa menia asi zo zanesenej škrtiacej klapky ( zrejme máš benzín ) a brzdy treba jednoducho pozrieť , mimo trecej plochy sa zvykne robiť taka karbonova a hrdzava vrstva ktoru treba oklepkať alebo maš opotrebovane platničky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...