Jump to content

MAP senzor

olgojc
 Share

Recommended Posts

je zespodu sani.Jeden sroub,desitka klic.vzal jsem ockovy klic a prerizl v puli.jinak jsem se tam nedostal.Map jsem koupil na vrakaci za tri stovky.Novy je docela drahy. a protoze jsem nevedel jestli je to Mapem,radsi jsem jel na vrakac.Po vymene bez problemu.

mam jeste dotaz. Kdyz sundam nohu z plynu a necham auto brzdit motorem, tak to vzdycky asi po jedne nebo dvou sekundach cukne pak to zpomaluje tak nejak volneji. Snad jsem to popsal srozumitelne:-) Dela to nekomu taky?

Fakt? To by mě nenapadlo. Myslel jsem si, že je to u Peugeota normální, ale teď řeším proč mi po nastartování studený motor chvílo drží otáčky tak jak má a pak to začne jakoby chcípat a nejede. To trvá jen chvíli a pak už jede dobře. V pondělí budu měnit zelený čidlo a tak mě napadá jestli to tím MAPem nebude taky.

ano, to chcipani mi ted posledni dobou delalo taky, ihned po nastartovani, jakmile se motor parkrat otocil, tak kdyz jsem neproslapnul plynovej pedal a nepridrzel motor v otackach, ined chcipnul, po vymene drzi predpisove 1100 otacek a pomalinku klesa, jak se zahriva, az na 800 ( u tveho motoru je tusim volnobeh dokonce jen asi 650-700 ot. )

Guest Džůny

Taky mi to dělá, MAP budu měnit. Doufám, že to vyřeší i další problémy; prodlevu na plynu (přidám, sekundu/dvě se nic neděje, až pak se chytne a jede) a volnoběh. Drží mi cca 960 rpm, což je moc (nový krokáč i zelené čidlo).

to Olgojc, tak zkus napsat clenovi Badisak nebo Godzila.01 ti prodavaji dily i neradnym clenum, urcite budou mit taky dobrou cenu. Origo cislo toho senzoru je 1920 AN tak jim napis at najdou alternativu a poslou cenu

no zprvu diag nic neukazuje, leda jiny hodnoty v provoznich datech, to uz ten MAP musi byt opravdu KO, aby to napsalo, ja jsem s tim jezdil od brezna, s obcasnymi vypadky a chybu mi to napsalo az ted koncem kvetna