Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Aku mate spotrebu pri 130Km/h 2.0HDI.


Cult981

Recommended Posts

Judes, myslim ze sa mylis ;)

nechcem tu rozpisovat matematiku, ale pri rychlosti 130km/h prejdes dlhsiu vzdialenost ako pri 90km/h...

Priemerna spotreba sa pocita na zaklade predpokladu aj prejdenej vzdialenosti.

navyse tam mas vyssiu zataz pre motor a tym vyssiu spotrebu.

jednoducho co si napisal je nezmysel... alebo mi chces povedat ze ty ked ides na 6st. 130km/h mas spotrebu 4~4,5l/100km ??? Lebo ja na 90km/h taku mam... V tom pripade si na Tvoje auto vyhradzujem predkupne pravo :D

ach jaj tieto vlakna o spotrebe :roll

[upravil dne 22/6/12 15:40 od Marcel00]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak zase my mame SW.. Judes sedana.. tam by mohl byt rozdil ne? :) dlavne pri rozjezdech..coz by v prumerne spotrebe mohlo neco udelat.. kdyz já jedu 130 tak mi to zere asi 6,5.. kdyz jedu 112, tak mam 4,7 ... kdyz 105 tak 4,4 .. vsecko to jsou hodnoty z PP, prumerna spotreba, vynulovano pri vjezdu na dalnici.. je to na trasach Ostrava<->Novi Jicin, Ostrava<->Olomouc..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pri tempomatovych 130km/hod po rovine samozrejme 5,6L , nikdy neprekroci 5,7L, inak dlhodobo poslednych 10000km priemerna spotreba rovnych 6L podla PP, realne som to nikdy nepocital....ale inak

napr. moja zena dokaze zajazdit trasu senec-senica za podla PP 5,1L pri jazde max. povolenou rychlostou, to sa mi nikdy nepodarilo :o:o:o

Maly vplyv moze mat ale aj mala uprava od strakiho :-)

[upravil dne 23/6/12 11:49 od ancore]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

este kym som mal zdravy motor, tak som to mal krasne odsledovane, pri 130km/h + autom. klime - 5,2-5,5l, pri 150 km/h 6-6,5l, 160- 7l a takto to slo dalej po 180 kazdy 10km/h + 1l. Avsak P 308 2.0 hdi. Pri maximalke okolo 205 to bolo samozrejme uz vyrazne viac nieco kolo 12l.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...