Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

deštový senzor


ZdenekN

Recommended Posts

ahojte lidičky po výměně čelního skla mi přestal fungovat deštový senzor diagnostika píše není možné uzpůsobit snímač čelnímu sklu je možné že je senzor ko nebo tam zapoměli dát nějakou gelovou vrstvu co sem se tady dočetl že by se tam měla dát mám obdelnkový senzor kdyžtak mi napište aji cenu nového kolik by stál předem díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam tiez presne tento problem,menili sa predne skla na oboch peugeotoch co mam v popise,na jednom nejde vobec ani svetelny ani dazdový a na druhom svetelny funguje ale blbne dazdový.Senzory sa len vybrali zo starých rozbitých skiel(ktore mimochodom praskli len tak same od seba z vecera na rano v garazi v priebehu jedneho mesiaca :blicismajlik) a dali napat so starou vrstvou gelu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u mně výměna skla v pohodě, včerejší déšť mi funkčnost děšťáku potvrdil...

to tino3: sklo nepraskne samo od sebe, musel jsi ho mít načlé od kamínku...já si \"tečky\" od kamínku všiml, až když jsem zkoumal prasklinu, která se mi na skle udělala přes noc. Jestli to je na obou autech v průběhu měsíce, tak to je teda náhoda jako kráva.

Mohl by jsi hodit foto té tmavězelené SW a interiéru. Tady u nás jsem viděl jedno tmavězelené SW, jelo proti mně, nebyl čas si prohlédnout. Spolu s Ariane pěkná kombinace :aut

[upravil dne 26/6/12 05:28 od milhaus]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 6 let později...

pánové, po výměně čelního skla se mně přestaly rožínat světla na polohu 0 a stěrače na auto jedou jak na první úroveň cyklovače i při suchým okně. co tam ti borci znicili a jak to opravit?.  307 sw

Upraveno uživatelem brixtr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tou poslední možností jsi to už psal :D 
Pro mě by to byla naopak první možnost. Zvlášť když by to bylo od kámoše. Protože já když něco dělám pro kámoše, automaticky počítám s tím, že kdyby nebylo něco v pořádku, společně to pořešíme v rámci možností, aby to OK bylo :myslim 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Buď špatně nalepenej senzor (bublinky , nečistoty v gelu) , ale to je patrný na první pohled a dá se to napravit (ten gel snad jde někde objednat) nebo špatný okno (jestli bylo neorigo) , u 307 je docela problém se světelnou propustností oken a přizpůsobení senzoru novýmu neorigo oknu (pak je to vidět i na diagnostice v paměti závad ďešťovýho senzoru) , takže se s tím smíříš nebo si objednáš nový okno .

Taky se mohlo stát , že ten senzor zapomněli zapojit nebo přeřízli kabely k němu (taky už jsem to viděl :roll) , ale předpokládám , že to byla první možnost , kterou jste vyloučili .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...