Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Otázka na sušičku = samostatná alebo kombinovaná ?


Guest Lubk0

Recommended Posts

  • O 3 týdny později...

No nevím jestli už jsi koupil,ale já bych šel do samostatné.Chystáme se taky kupovat a máme vybranou Siemens.Je první v Dtestu.Vím že někdo namítne že Dtestu nevěří,ale jsou i recenze od těch kteří už ji doma mají a recenze jsou je kladné. A když chceš ušetřit místo tak jde dokoupit mezi kus mezi pračku a sušičku.Stojí cca 1500 a je i s výsuvem na který si můžeš odložit koš s prádlem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už mám doma Beko http://www.peugeot-club.com/topic/76919-otazka-na-susicku-samostatna-alebo-kombinovana-/page-2#entry1723657  -záruka 5 let,místo neřeším-v místnosti bych postavil ještě další 2 pračky a 2 sušičky-kdyby bylo potřeba . . . na Siemens v dTestu jsem koukal,ale byla v jiný cenový relaci než jsem si představoval

 

edit: nad pračkou a sušičkou je police-kde má manželka prášky na praní a aviváže . . .  zrovna nedávno jsem ji tam přidělával prodlužovák na zeď

 

edit2: třeba časem manželka zjistí,že by bylo lepší,kdyby byla sušička na pračce,že ji nebudou bolet záda-ale zatím to nechce a vyhovuje ji to tak jak to je

 

edit3: je to taková technická místnost-je tam bojler,pračka,koš na špinavé prádlo,sušička+jeden sušák na prádlo které nemůže do sušičky a ještě tam někdy nabíjím baterku do skutra (nabíjel jsem i do auta ale teď mám novou)

Upraveno uživatelem Gabriel 307
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...
V 29. 10. 2015 at 8:20, roman II napsal:

sušičku používáme i v létě, nechce se nám nosit z druhého patra vyprané prádlo na zahradu kde by se usušilo a to i z důvodu že v rodině je plno alergiků. Mám třetím rokem Panasonic s tepelným čerpadlem a nedoporučuji, těsně po záruce v ní začalo hučet přidřené ložisko a do opravy se nikomu moc nechce (co jsem oslovil několik opravářů). Jestli nikoho neseženu tak jí nechám hlučně dožít a vyberu nějakou jinou dle recenzí a testů(klidně i nějakou Beko)

jestli už pomalu dožívá, zkus vybírat podle https://www.arecenze.cz/recenze-susicek/, je tam i článek na co se zaměřit a test... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Jo, Candy je dobra talianska znacka 🙂

myslim, ze na to robi reklamu talian, ktory sa snazi hovorit cesky.

(candy a hoover su jedna skupina)

my mame uz nejaku dobu kombinaciu Candy 8kg pranie 5kg susenie. Je super, ma asi najlepsi rychly cyklus, dobu prania a susenia upravuje sama podla nejakych parametrov. Mame to, lebo susime iba vynimocne...

Nech sluzi!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky. 😃

Zatím mě trochu mate ten čas cyklu - na displeji 2:30 a za hodinu a 5minut bylo hotovo...:mrk

Druhý cyklus All in one na displeji 3:30 a za necelé 2 hodiny konec...🤔

Ale nejvíc mě baví aplikace Wizard a ovládání sušky telefonem 😂📱

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Eště kdyby si to tam umělo přes mobil dát i to prádlo rovnou z pračky..., co..? ;):D

Jinak mě to dělá pračka a myčka..., napíše třeba hodinu a za 45 je hotovo...

Upraveno uživatelem Weri 605
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uz mnoho let Hotpoint Ariston AQGMD129 = pracka na 8kg s integrovanou kondenzacni susickou:potlesk. a na ni stojici mycka. Spokojenost nesmirna!:papa

PRO VSECHNY - vymena loziska bubnu  LIBOVOLNE prackky

Kdyz pred dvema lety odeslo lozisko v bubnu a servis chtel za vymenu 350Eur, zjistil jsem ze v Ostrave delaji na pockani vymenu loziska za ca 900 CZK. Je to  TADY :myslim

IMG_20181028_083225.jpg

Upraveno uživatelem pesastor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám aut. pračku, sušičku i aut. žehličku, je sice už starší, takže ten výkon není takový jako zamlada, ale zase tolik nežere...,:)taky nepamatuju, že by byla porouchaná, a je to opravdový automat--nic nezapínám, nevypínám, nepouštím vodu atd., přesto chodím čistý, suchý a vyžehlený :P

můžu dát fotku, jestli chcete, ale jak říkám--je to už starší model...:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Péťato same dela ta Ostrava vc. 2 let zaruky! Rozriznou, vymenej lozisko, svarej, udelaj zkousku tesnosti a za hodku odjizdis:papa

EDIT

a nikoho ze zelenejch ekoteroristu neboli ze podle vyrobce Ti ma servis vymenit kvuli lozislu za dvacku komplet = neznicitelnou plastovou praci vanu a neznicitelnej nerezovej buben! Proste spravnej vofcan ma konzumovat at jede vyroba!!!:roker

Upraveno uživatelem pesastor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Otevřu toto starší téma. Zvažuji pořízení sušičky. V létě suším venku, ale za deště nebo podzimním či zimním počasí, je to problém. Mohu dát prádlo na půdu, ale to trvá 1-2 dny. Tak se chci zeptat, kdo z vás má doma sušičku prádla a jaké má s ní zkušenosti. Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už měsíc lítám po elektru a vybírám samostatnou sušičku , co mám osobní reference od majitelů tak půjdeme do AEG   , u konce čísla sušičky je 68 , jsou dva typy  , jedna má 8 programů druhá 11 , půjdeme do tý s 11 programy . Kombinovanou pračku jsme měli , ale nebyla spokojenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...