Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Otázka na sušičku = samostatná alebo kombinovaná ?


Guest Lubk0

Recommended Posts

Ahojte

Riešime do nového bytu spotrebiče. A ostal som stáť na sušičke. Rozhodnutie je, určite ju chceme, ale o čo sa jedná.

V ponuke sú 2 druhy. 1 je voľne stojaca, to je klasika, ale našiel som aj v kope s pračkou.

Tj mal by som len pračku, ktorá je zaroven aj sušička ...

Ušetril by som miesto, ale i peniaze ... Len každý mi hovorí volačo iné. Niekto, že je to OK, niekto, že keď je to spolu, že je to naprd ...

Takže by som rad počul vaše nazory :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máme sušičku samostatnou a kombinaci bych nechtěl. Když jsem se před lety ptal podobně jako nyní Ty, většina známých mně od kombinace odrazovala přirovnáním, zda jsem přesvědčený, že kamera v mobilním telefonu bude taky tak dobrá jako samostatná kamera a zda bych tedy klidně jel na dovolenou pouze s mobilním telefonem, který by měl v sobě itegrovaný foťák a kameru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jinak - samostatná sušička lépe plní to, proč si jí kupuješ. Vestavěná většinou ve skutečném provozu nenadchne a lidi (konkrétně manželka mého kamaráda) jí ve finále ani nepoužívají. Kámošova manželka nyní čeká, až kombinace doslouží (nebude to na dlouho) a pak chce dvě bedny - pračku a sušičku sólo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...

Zdar pánové a dámy, tak vytáhnu o5 kostlivce.Většinou jste mi poradili tak bych se chtěl zeptat jakou máte doma sušičku,na co si dát pozor.Budou vánoce a v plánu je nová sušička.

 

edit: Pračku máme novou,tak určitě samostatná. :papa;)

 

edit2: stoupne o hodně účet za elektřinu jak moc to "žere"

Upraveno uživatelem Gabriel 307
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar pánové a dámy, tak vytáhnu o5 kostlivce.Většinou jste mi poradili tak bych se chtěl zeptat jakou máte doma sušičku,na co si dát pozor.Budou vánoce a v plánu je nová sušička.

 

edit: Pračku máme novou,tak určitě samostatná. :papa;)

 

edit2: stoupne o hodně účet za elektřinu jak moc to "žere"

Při koupi naší sušičky jsem udělal zásadní chybu a to, že jsem nekoupil stejného výrobce jako pračku. Pračku máme AEG, sušičku BRAND a když jsme chtěli mezikus, aby oba stroje mohli stát na sobě, museli jsme prostě koupit AEG a podle BRANDu ho převrtat. Co se kvality týče, BRAND taky nic moc = šel bych jednoznačně do AEG.

Co se spotřeby elektriky týče - nemyslím si, že je její nárůst nějak dramatický. Spíš bych řekl, že odpovídá ušetření času a zvýšení pohody - za nás tedy sušička (podobně jako třeba myčka nebo vysavač) jednoznačně +.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při koupi naší sušičky jsem udělal zásadní chybu a to, že jsem nekoupil stejného výrobce jako pračku. Pračku máme AEG, sušičku BRAND a když jsme chtěli mezikus, aby oba stroje mohli stát na sobě, museli jsme prostě koupit AEG a podle BRANDu ho převrtat. Co se kvality týče, BRAND taky nic moc = šel bych jednoznačně do AEG.

Co se spotřeby elektriky týče - nemyslím si, že je její nárůst nějak dramatický. Spíš bych řekl, že odpovídá ušetření času a zvýšení pohody - za nás tedy sušička (podobně jako třeba myčka nebo vysavač) jednoznačně +.

Sušička bude hned vedle pračky,místa tam je dost - aktuálně tam sušíme-jsou tam dva rozkládací sušáky,pračka,koš na prádlo+úklidové prostředky(mop,kýbl,koště . . . ) a ještě se tam dá chodit. Ale stejně děkuji za upozornění ;):papa:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do minulého týdne jsem o sušičce skoro neslyšel a teď s tím přišla moje, v práci asi 4 kolegové a už i tady je sušička. Vesmír mě asi pokouší.

Chtěl bych se aspoň zeptat, jak je to s možností postavit sušičku na pračku. Zajímalo by mě hlavně, jak je to se spolehlivostí - nějak mi nesedí, že na vibrující pračce sedí jiná mašina.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do minulého týdne jsem o sušičce skoro neslyšel a teď s tím přišla moje, v práci asi 4 kolegové a už i tady je sušička. Vesmír mě asi pokouší.

Chtěl bych se aspoň zeptat, jak je to s možností postavit sušičku na pračku. Zajímalo by mě hlavně, jak je to se spolehlivostí - nějak mi nesedí, že na vibrující pračce sedí jiná mašina.

Co máte za pračku? Pár let jsem už vibrující pračku neviděl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sušička bude hned vedle pračky,místa tam je dost - aktuálně tam sušíme-jsou tam dva rozkládací sušáky,pračka,koš na prádlo+úklidové prostředky(mop,kýbl,koště . . . ) a ještě se tam dá chodit. Ale stejně děkuji za upozornění ;):papa:super

Pokud do ni půjdete,tak ji dejte jednoznačně na sebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...