Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

18. 8. 2012 Minisraz – Rozhledna + VETERÁNI + grilování a další doprovodné akce – Kutnohorsko - REPORTÁŽ ZE SRAZU


MilanF1

Recommended Posts

Mám v plánu jet taky Mýto, Chrudim, Čáslav a Kutná hora. Můžem se domluvit. Nahoď čas v kolik si myslíš, že budeš u Lidlu a já se přizpůsobím. Mám to 30km a do 45 min. tam budu ;)

Mohli bychom se tam srazit kolem 10.hodiny abychom byli v K.Hoře do té 12.hodiny.Číslo na sebe už máme,tak si pak ještě v sobotu dáme vědět.Já budu vyjíždět kolem 8.hodiny :papa

kluci že bych se nakonec přidal k vam, a jel s vami na otocku, jsem z chrudimi, teda pokud mohu prijet ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám v plánu jet taky Mýto, Chrudim, Čáslav a Kutná hora. Můžem se domluvit. Nahoď čas v kolik si myslíš, že budeš u Lidlu a já se přizpůsobím. Mám to 30km a do 45 min. tam budu ;)

Mohli bychom se tam srazit kolem 10.hodiny abychom byli v K.Hoře do té 12.hodiny.Číslo na sebe už máme,tak si pak ještě v sobotu dáme vědět.Já budu vyjíždět kolem 8.hodiny :papa

Dobře, budu s tím počítat ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pokud na me nekde pockaj ... a ja dorazim do te chrudimi tak to bude žužo, mohl bych napsat jeste hokymu treba by jel taky

Napiš, kde v Chrudimi na trase na Kutnou horu a počkáme s Pepitem na tebe, nebo spíš tě vyzvednem :D Chrudim neznám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...