Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

18. 8. 2012 Minisraz – Rozhledna + VETERÁNI + grilování a další doprovodné akce – Kutnohorsko - REPORTÁŽ ZE SRAZU


MilanF1

Recommended Posts

Lidičky uplně vám závidím ..... Máte to krásně vymyšlené, dokonce mě na základě toho napadlo udělat něco podobného u nás v kraji, ale nevím nevím co na to Lucka když ji řeknu že bychom třeba udělali Gulášovou party s gulášem v tom gulášovém chlebu... :-D Po posledních narozeninách cca 30 lidí a gůlášů (výborných) už nemůže guláš ani vidět:-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gabriel a ostatní: Je v jednání podpora od klubu! Věříme, že bude poskytnuta a bude z ní financované maso :mrk. Oněch 50 Kč je na další výdaje, které budou, včetně nealkoholických nápojů (Coca cola taky něco stojí). :papa

Podpora je také závislá od počtu účastníků, tak se hlaste :aut

[upravil dne 22/6/12 21:46 od MilanF1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S politováním musím oznámit, že u nás se grilovat nedá. Protože není kam \"uskladnit\" větší počet lidí, v případě špatného počasí už vůbec ne. Dispoziční prostory našeho skromného bydlení to neumožní, ač zahrada je velká, ta to nezachrání.

Je více variant:

1. Komornější sraz pro pár zvaných.

2. Grilování se přesune někam jinam (ale těžko říci, jak to zabezpečit).

3. Vymyslí se jiné odpolední aktivity.

4. Úplně to odpískáme.

Mrzí mě to, přál jsem něco uspořádat pro klubáky, ale určité podmínky se překonat nedají (při vzniku myšlenky nebyly brány v potaz všechny okolnosti).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jo, ale pořádně ani nejsou stoly, není se moc kam schovat při dešti (do malé garáže, kde by byl i gril, to není ideální). Plachta není kam natáhnout. Doma jsou prostory malé. Navíc na druhé polovině nemovitosti bydlí děda (ročník 34).

Nápad to byl hezký, ale realizace nepůjde. Jsem ochoten vše na gril připravit, když by někdo nabídl prostory (ač nevím, jak bych gril převezl:myslim).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaj, tak to je škoda, že gril nevyjde.:( A nemáte tam něco v okolí, nějakej plácek, kam bysme se vešli? Teta má sice chalupu v Pojedech, tam bysme se vešli, ale tohle s ní asi nedomluvim.:D Každopádně předběžně bych se účastnila i tak.:) Jinak souhlas s Gabrielem, když bude pršet, tak se holt grilovat nebude. Když bude hezky, vejdem se na židličky a stoly netřeba.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...