Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Cena diagnostiky?


Moral3z

Recommended Posts

Zdravím,

mám dotaz ohledně ceny diagnostiky.. Kolik se to tak zhruba pohybuje peněz? Volal jsem do Peugeotu a tam řekli 1000,-... Kámošovi to dělali v neautorizovanym za 400, ale byl to Opel... Tedy jaká je odpovídající cena za vyčtení chyb a je rozdíl mezi univerzální diagnostikou a dia pro PSA? :myslim

[upravil dne 21/6/12 13:55 od Moral3z]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No známej dostal od Kelly diagnostiku pro servisy, takže u něj bych to měl zadarmo, spíš mě zajímalo, jestli ukáže to samé jako origo PSA diagnostika.... ale co sem volal do Peugeotu, tak řikal, že je to asi stejnak jedno, když mám měněnej motor, že tam dost možná budou vyskakovat blbosti.....

Chtěl jsem to kvůli tomu, že když nastartuju a vyjedu tak občas třeba kilák vůbec nefunguje turbo... někdy se chytne hned někdy za kilák atd...

[upravil dne 22/6/12 21:24 od Moral3z]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to ze to nikdo neda dohromady, protoze byl menenej motor, to jsou standartni kecy nekoho, kdo se problemem absolutne nechce zajimat a v nejmensim nema zajem vyjit zakaznikovi vstric, do jiste miry se to ale da chapat, protoze oni si nejsou jisti, tim, kdo na tom co delal a zda treba nepouzil nejaky nestandartni postup a reseni takoveho problemu by pak v autorizaku stalo neumerne casu a taky penez, takze takovou zakazku radeji odmitnou, mohli by to ale odmitnout s poradnym vysvetlenim a ne s blbyma namachrovanyma kecama

ta univerzalni diag urcite chybove kody vypise bez problemu, nevim uz, jak zvladne napriklad zobrazit ziva provozni data motoru, aby se dalo uvazovat nad pricinami toho chovani. V tvem pripade bych videl problem bud s rizenim plniciho tlaku turba, s tlakem paliva (DRV ventil), pripadne s ovladanim nebo samotnym EGR ventilem, taky by mohla byt spinava nebo nacnuta vaha vzduchu.

udelej si vylet do Melnika k clenovi PP205, z Kolina to neni tak daleko a urcite to poresite

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...