Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P 406-schéma větráku chlad. soustavy-sahara stále nejde


pavloucha

Recommended Posts

ještě jsem to jednou prošel,vše se zdá být v pořádku,klima se zapíná automaticky sama,i když jí zapnu sám,kompresor sepne,jen ten větrák se nerozběhne,

co jsem to tady pročítal,tak je to častý problém,ale nikdo to pořádně nevyřešil,někomu se objevuje i nějaká hláška,mě nic,oba odpory mají 1-1.1 ohm

diagnostika hlásila problém s kostrou ventilátoru,přesněji nevím

[upravil dne 24/6/12 11:17 od pavloucha]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jediný co jednotka pozná tak že je přerušený relé vadný odpor nepozná ale ten větrák by měl běžet i bez odporu po delší době by měl sepnout

rychlost a stejnak já si pořád myslim že to tam bude někde zhnilý a může to bejt na dost blbym místě oni totiž ty slabý kabílky od relítek spojujou ve zvazku hned u ventilátoru a tam to rádo hnije jen se to hodně blbě hledá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobre,jeste jednou ten svazek vyndam i s vrtuli,vemu to do prace klukum elektrikarskym at to skouknou-uvidime

tak svazek je v pořádku,všechno odskoušeno a pořád se netočí,kdybych věděl jak jít dál po kabelech,na konektoru jsou 3 bílé,1 růžový-to je asi stálý plus a 2 šedé,nemáte někdo schéma zapojení pro mux? motor DW10?

post-16484-14109625380895_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes jsem zkoušel po sehnání správných schémat (díky HonzoviZ) opět zkontrolovat kabely,bez výsledku,jde pravděpodobně o chybu v ovládání těch relátek ventilátoru,

závada je dost častá,jak to tady tak čtu,prostě vše funguje,ale jen ten větrák ne,už mám podezření na vadnou ŘJ:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam taky problem s klimou. Je malo chladiva, ale to dam doplnit. Ale co mne s.re je, ze se neroztoci vrtula :myslim

Mám to rovnaké. Klima funguje dobre iba ked idem rýchlo a chladič sa chladi náporom vzduchu. Vrtule se netoci. Foxo uz ti to ide?

to jsme tady právě každej druhej,kupodivu všichni mají mux:myslim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...