Jump to content
pavloucha

P 406-schéma větráku chlad. soustavy-sahara stále nejde

Recommended Posts

chtěl bych se zeptat,kde najdu ukazatel tlaku(pod č.15)

a zabudované systémy fázového rozhraní(pod č.16) ze schématu el. zapojení, 2.0 HDi RHS,mux,s aut. klimatizací

řeším nefunkční větrák při zapnutí klimatizace,odpory i relé OK,větrák běží při spojení natvrdo,

diag. vypsala chybu-špatná kostra

díky všem

post-16484-14109625154046_thumb.jpg

[upravil dne 2/7/12 16:42 od pavloucha]

mam o rok starší hdi a ventilátor je spouštěn datově tranzistorem který je přimo na větráku a pouští to jednotka motoru a je tam lineární presostat když stojíš čelem k auto tak v levo dole na chladiči klimatizace ale vetrák de spustit v jednotce motoru jako akční člen jinak motorek toho vetráku bych měl mit v práci novej stojí 12000 a na vraku nejsou ale mě taky nešel tak sem koupil jinej a pořád nic nakonec byl uhnilej slabej drátek kterej vede pod chladičema v příčce jestlito máš tak i ty to nevim jen píšu svoji skušenost

mrknu ještě na ten svazek v husím krku,

jinak motůrek nepotřebuju,psal jsem,že při spojení v relé natvrdo běží,chybička je jinde,

novej stojí 5367,- ne 12000,-

ještě mě napadl bitron-kde ho najdu?

[upravil dne 22/6/12 07:16 od pavloucha]

[upravil dne 22/6/12 07:48 od pavloucha]

ok, to je v pohodě,proto jsem ho taky zkontroloval,když u tebe byl uhnilej drátek,u mě ne,

ten svazek je ok

něměl by ten větrák spínat pin č.2 nebo č.3 na presostatu?

na schématu č.15?

zde jsou piny4,mě tam vedou jen 3 kablíky

[upravil dne 22/6/12 12:53 od pavloucha]

post-16484-14109625166988_thumb.jpg

nechal jsem si doplnit klimu,udělal vakuovku,vše ok,sepne kompresor,ale větrák se neroztočí,měl tam nějakou diagnostiku magnetti marelli,ale nakonec se připojil,vypisovalo to ventilátor zkrat kostra nebo vadná kostra-tak nějak

ano přesně tento a s těma relátkama už sem viděl že relé bylo na povrch zdravé a uvnitř uplně vyhnilé hned vedle toho konektoru je kostra tu bych přešel taky a pak to má pojistky pod tim bsm v motoru ale to předpokládam že si zkoušel ?zda tam de napětí ??