Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

POLORÁM


Guest Kamik-N

Recommended Posts

Peugeotácí mám velkou prosbičku neveděl by někdo o POLORÁMU do Peugeota 206 3dvéř model chci to na efekt ne na funkčnost :-) u některých jsem koukal že zrovna mají RACELAND a já ho za boha nemůžu najít nikde pomohli by jste mi najít odkazy na eshop nebo tak? určitě jsou tu lepší hledači než jsem já a co mají hodně času :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jezdit budes v helme ? nebo pocitas s tim, ze si pri nejakym nenadalym tukanci krapnes holej kokos o ty trubky ? se zvysenym zajmem ze strany silnicnich hlidek asi taky pocitas a mas pripraveny i chechtaky na pokuty?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to s tím polorámem není zas tak jednoduchý... Doporučuju si přečíst jednu diplomovou práci, která se válí na netu. Je na téma Bezpečnostní rámy ;) Pokud jí ještě najdu, dám odkaz...

Navíc zadní polorám ti neprojde na STK ani u PČR... Pokud i přes všechny rizika máš zájem o rám, kontaktoval bych přímo někoho, kdo dělá bezpečnostní rámy do závodních aut a svařil ti ho ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na to není potřeba diplomka, na to myslí už lidová tvořivost (či následně B. Němcová) = \"Príď za mnou nie oblečená ani nahá, nie kráčajúc ani cestujúc, nie cez deň ani noc, s darom ani bez neho.\" Ještě tam být \"s rámem/polorámem\" a máme to komlet :D Mě to přijde jak pro chytrou horákyni, ale určo nic na auto, nic ve zlém a sorry za tohle OT :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...