Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Můj Peugeot na Street View


matii

Recommended Posts

Tak fotka bude určitě minimálně z loňského podzimu (podle amerického vraku, který nám hnil několik měsíců bez pohybu před domem) a podle toho, jak je ulice překvapivě volná to tipuju na víkend, a to jsem byl zřejmě někde na výletě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

tak já se našel dopoledne kolem cca 20.září 2011 jak jsem stál u chodníku a čekal na známého, se kterým jsme jeli na úřad něco vyřídit, viz foto 1

foto 2 je asi o pár hodin později, kdy jsme jeli z práce domů

místa jsou od sebe cca 200 m, ale asi město projížděl v jiném sledu, že vznikla taková prodleva....

post-22227-14109625146363_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nás to mají nějaký starý, ještě z minulýho roku, kdy stál sousedovi před barákem shnilej Favorit, na konci roku ho nechal sešrotovat. Uvidíme zda a kdy to budou nějak aktualizovat:myslim

Jinak já svýho piškota nenašel, nevím, asi to bude tím, že parkuju doma:myslim:D

[upravil dne 20/6/12 19:59 od Šalda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nechápu, co chcete :P Je to ohromné množství dat a naježděných kilometrů. Máte snad představu, že budou každý měsíc projíždět celou republiku a aktualizovat data? Zpracování taky chvíli trvá.

To, že je nafocená každá vesnička a ve městech i vedlejší uličky je něco, o čem se nám před pár lety ani nezdálo!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo říká o měsíční aktualizaci?? Myslel jsem, že jsem zvědav, zda vůbec, a kdy se to bude aktualizovat, zda třeba jednou za rok, nebo jednou za 10 let;)

Aktualizace moc nečekej, jde hlavně o zmapování silnic, ne o to zda Lojzovi nafotili před barákem nový fáro :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...