Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Páčky v P307


pipko

Recommended Posts

V takom prípade býva skôr problém v prerušení plochého vodiča natočeného okolo stredu COMu, a aj na to som videl na tom istom španielskom fóre návod na opravu.

Hledal jsem na tom šp. foru a nikde jsem nic nenašel...měl bys link? Nebo už zkoušel někdo šikovnej i u nás opravovat i snímač natočení úhlu volantu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hardhouse.trip: keď som písal o oprave snímania polohy volantu mal som na mysli opravu plochého vodiča, ktorý je práve väčšinou zodpovedný za to, že to nefunguje, je to sice iba záplata a pri precíznej práci by to mohlo fungovať

 

http://www.clubpeugeot.es/bricos/electricidad/1901-206-reparacion-de-un-com-2000-de-un-peugeot-206

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj vyměňil jsem páčky pod volantem, paráda vše funguje jak má, ale kruci vždyť mi nefunguje dálka :myslim :myslim . Nemá někdo nějakou radu co se s tím dá dělat? Zkoušel jsem podle návodu znovu přiřadit, vyměnit baterku. Ale vůbec žádná reakce.

Chlapy, fakt k tomu nemá nikdo žádnou radu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, jaký máš rok auta? Příčin muže bejt hned několik ale potřebuji vědět jake jsi tam dal páčky!! pak ti mužů poradit co s tim;-)

Už nějakou dobu páčky opravuji tak se trochu význam ;-)

Ahoj auto mám v podpisu:Peugeot 307 Break 16HDI 80kw r.v. 8/2007. Páčky jsem zkoušel z r. 2004 (ty se vůbec nechytly-žádná reakce), potom 2009 u nich všechno makalo jak má, ale nešla ta dálka.

Jinak pro vysvětlenou měním je protože s původníma páčkama se mi nahodile zapínají tlumená světla (nemám automat ani žádné čidlo-zkrátka se zapnou, nebo poblikávají a to i když zamknu auto a mám vše vypnuté). Když jsem byl týden na dovče tak mi vyflákaly baterku. Ted raději i na noc odpojuju baterku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Ahoj. Potřeboval bych poradit. Nevím v čem je závada. Všechny blinkry mi jdou, ale stává se, že někdy po zapnutí jde zvuková signalizace a blikání kontrolky rychle jakoby nefungovalo jedno ze světel. Přitom všechny jsou v pořádku, ověřeno. Nevíte v čem by mohl být problém?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj auto mám v podpisu:Peugeot 307 Break 16HDI 80kw r.v. 8/2007. Páčky jsem zkoušel z r. 2004 (ty se vůbec nechytly-žádná reakce), potom 2009 u nich všechno makalo jak má, ale nešla ta dálka.

Jinak pro vysvětlenou měním je protože s původníma páčkama se mi nahodile zapínají tlumená světla (nemám automat ani žádné čidlo-zkrátka se zapnou, nebo poblikávají a to i když zamknu auto a mám vše vypnuté). Když jsem byl týden na dovče tak mi vyflákaly baterku. Ted raději i na noc odpojuju baterku.

Mé problémy vyřešil Honza737. Doporučuji, perfektní domluva i práce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Potřeboval bych poradit. Nevím v čem je závada. Všechny blinkry mi jdou, ale stává se, že někdy po zapnutí jde zvuková signalizace a blikání kontrolky rychle jakoby nefungovalo jedno ze světel. Přitom všechny jsou v pořádku, ověřeno. Nevíte v čem by mohl být problém?

Napada me jedine nejaky to relatko co se stara o blinkry.Najdi v serboxu kdeje vyndat a zkontrolovat treba je to jen nejaky spatny kontakt ... a jstli je to v Comu tak rozebrat zkontrolovat.Na dia nvm jestli chodit to by asi nic neukazalo.

Upraveno uživatelem Zemla703
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Potřeboval bych poradit. Nevím v čem je závada. Všechny blinkry mi jdou, ale stává se, že někdy po zapnutí jde zvuková signalizace a blikání kontrolky rychle jakoby nefungovalo jedno ze světel. Přitom všechny jsou v pořádku, ověřeno. Nevíte v čem by mohl být problém?

Taky mám tento problém.. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Závada nebo spíše stav se opětovně vrací. Prostříkal jsem všechno kontosem a chvíli jako by to pomohlo. Ovšem opět se to zrychlené blikání vrátilo. Znovu jsem překontroloval jestli všechno bliká a je to bez problémů. Potřeboval bych poradit kde najdu relé blinkrů, ať ho můžu taky vyčistit popřípadě vyměnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, taky bych to viděl na špatný kontakt, prostříkej při té příležitosti taky konektory kontoxem i tam bývá problém. Vyplatí se to dělat i preventivně, nejsou pak zbytečné problémy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ještě jednou, relé najdeš v rozvodné jednotce vpravo u motoru pod tím krytem je zelené, ale pokud ti to rychle bliká, mělo by být v pořádku, To rychlé blikání je signalizace vadné žárovky nebo kontaktu jak bylo už řečeno. Musíš zkontrolovat a vyčistit všechny žárovky i konektory.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...