Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rele Bitron 232303


Duin

Recommended Posts

Ahoj, nefungovala mi klimatizace z duvodu problemu spousteni vetraku. Chybu jsem si nasel - vadne rele v pojistkove skrince v motorovem prostoru.

Je to 5tivyvodove rele (klasicke zapojeni) ale jenom v mensim pouzdre je na nem napsano Bitron 232303

Peugeot (ani Citroen) tady v Nemecku mi neni schopen rele dodat, tak jsem si ho nasel na online obchode s elektronickymi soucastkami. Z duvodu vyssiho postovneho bych jich obednal vice.

Mate nekdo zajem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podla mna, new model, ma BSI, a pri vymene, som nasiel, ze je v tej BSI jedno rele, co ovlada priamo kompresor klimatizacie, cize rele na kompresor je v BSI, a rele na ventilator chladica , je priamo na sahare, su tam tri, jedno je na pomalu rychlost, druhe na rychlu, a to tretie sa musi spojit sucasne s tym rele na pomalu rychlost, a rozbehne sa vrtula na rychlost medzi pomalou a rychlou,,,, aspon u mna... Ak sa mylim tak ma opravte. BSI mam novu, rele su ok, naplnena klima, a PREDSA NEJDE!!!! Aj som skusal prepojit ten snimac tlaku na chladici klimi, a stale to nejde,,, ASI jedine riesenie je kupit druhy peugeot s funkcnou klimou...:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...