Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rele Bitron 232303


Duin

Recommended Posts

Seznam pojistek mas napr. v manualu k autu nebo je tusim v knize Jak na to.

Relatka si nejsem jist. Ja kdyz resil stejny problem jako ty (kompresor se na chvilku zapl, sahara nenaskocila, kompresor se vypl), tak jsem sel pres schemata z vyse uvedene knizky.

U me byl problem ve spinacce (nejel motorek ventilatoru = nejela klima ani sahara).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok

edit: ve spinacce ? motorek ventilatoru myslis kabinoveho ventilatoru ? proto ti nejela klima ani ventilator chlazeni ??:myslim

nebo jeste jinak, v nejakem vedlejsim vlaknu jsem cetl, ze kdyz odpojim cidlo teploty chladici kapaliny, tak by se mi mel rozbehnout vetrak, nebo jak se rika asi sahary, tom zjistim, ze primo ve vetraku asi problem nebude, kam se pak orientovat ?

[upravil dne 23/7/12 09:59 od BV406]

[upravil dne 23/7/12 16:02 od BV406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BV406: jo spinacka. Po nastartovani nebyl proud na cernem kabelu vedoucim do pojistkove skrine na 40A pojistku (ventilátor větrání), ktera chrani motorek kabinoveho ventilatoru. Ten se tim padem nerozbehl, klima kompresor se do par sekund od zapnuti sam vypl a sahara se taky netocila.

Zpocatku jsem myslel, ze je vadne cidlo/odpor/relatko u sahary a hledal problem tam.

Foxo: v mojem restylu je to posledni pojistka. U me je to i jedina 40A v pojistkove skrini.

Edit: jsem u počítače a dívám se na zvětšenou fotku tvé pojistkové skříně - vypadá krapet jinak jak moje. Ale moje auto není s MUXem.

[upravil dne 24/7/12 06:22 od ChodeC]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...