Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Okouknutí cabria v Šenově


MilanF1

Recommended Posts

hofman: Auto má navíc střechu :D

Jinak to modré, které tu je taky v inzerci, jsem okouknul. Na první pohled fakt pěkné, ale po nárazu pomačkaná podlaha v kufru (někdo to spravoval tmelem :bojim). Dokonce to cabrio má závěs a právě přes něj se pomačkala podlaha. Prahy jsou dělané, ale výstuhy shnilé. Zadní náprava OK, přední taky (nové kotouče a další věci). Levý blatník má puchýře (kosmetika), jednu výstuhu v předním podběhu jsem trochu utrhl (rukou) = shnilé. Tohle by ještě šlo a stálo za koupi (ač v podobném stavu jsem nechali ekologicky likvidovat 309ku). Jenže motor má novou vanu a levá část motoru hodně poblitá od oleje. Ač jsou nové brzdy, blbě to brzdí, asi neodvzdušněné (možná neodvzdušnitelné :D), řazení jako lovit nudle v bandě, výfuk schnilý už od svodů, 14\" alu, které nejsou v TP, nemělo to rezervu ... Takže to byl hezký výlet do HK.

Cabriu nechám volný průběh, možná se něco pořídí na podzim a přes zimu dá dohromady :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...