Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Okouknutí cabria v Šenově


MilanF1

Recommended Posts

Většina aut vypadá na fotkách lépe než ve skutečnosti, většina prodejců se snaží to hezky nafotit a namaskovat, fotky prodávaj. Zvlášť v kombinaci s tím, kdy někdo jede zdaleka, a na místě ten horší stav zkousne, aby nejel zpátky s prázdnou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oddie: tomu rozumím, s prázdnou se domů nikomu jet nechce. Je to nafocené dobře, o tom žádná - ona i ta černá kapota není na první pohled vidět.

Psal jsem i s Otou a ten se divil, že to je tak levné, že před dvěma lety měl nabídku na 205 CJ za 1200€, ale že na něj to bylo moc mladý auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas oddie, taky je to 20leté auto. Loni táta kupoval nové pracovní auto - 205ku a taky jeden bok opravovaný, stříkaný. Ale celkově OK, taky to bylo za 5 000 Kč. Od koupi do toho leje jenom naftu a je z toho skoro pojízdná dílna = plní účel. Takže to se povedlo ...

Koukal jsem i na toto: http://auto.bazos.cz/inzerat/16342459/Peugeot-205-CJ-cabrio.php ale taky nic extra, s majitelem (jenom na smlouvě, ne v techničáku - no kvůli eko poplatku) a prostě psal, že stav odpovídá ceně a napsal mi, že čumák a zadek jsou stříkané. Hold to není těžké najít dobré tak staré auto. Ono i desetileté je jako hledat jehlu v kupce sena ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hold to není těžké najít dobré tak staré auto. Ono i desetileté je jako hledat jehlu v kupce sena ...

Spíš bych napsal, že JE těžké najít mezi ojetinami slušné auto, a v podstatě ani nezáleží na tom, mezi jak starými auty hledáš.

Ani serviska už dnes nic neznamená - běžně se dá koupit za pár stovek čistopis a když víš kde ukázat barevný papírky, tak i razítka budou. V této souvislosti považuju za SUPER hojně na klubu využívanou možnost prověření historie dle VINu, to se ale 205 CJ určitě týkat nebude

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Medvěd: Ano, je to těžké, napsal jsem to blbě :mad:. Serviska se neřeší u 20letýho auta, tam jde o technický stav - to samozřejmě u všech aut. Prověření historie je super, ale to jde na max. 10letý auta. Zkoušel jsem třeba VIN z 205 RGC, kterou sem dával OK406 v servis boxu a nevylezly mi ani charakteristiky vozu ...

BV406: Koukni, ale stačilo mi, co mi napsal Lucasao ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak už jsem psal u jinýho kabria. hlavní je, aby nebyla schnilá kastle, a zbytek se už nějak poskládá. teda za předpokladu že je člověk aspoň trochu zručný a nebude to dávat do servisu kvůli výměně destiček :D ( tim nechci samozřejmě nikoho urazit;)) jinak Cj bych nekupoval, to je opravdu sociál, ale roland gaross nebo CTI je už pěkný auto....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vinorak: díky za názor. Určitě jde o kastli, díly jako čepy, silentbloky, destičky, to si udělám doma. Ale pokud je to bourané a jiný celý předek, tak to nemá smysl. Mně by nevadil ani CJ, o výbavu mi nejde a motor 1,1, proč ne, má to 44 kW, což je stejné jako u 1,8D - ale to by byla jiná pohádka (to už by asi nějaké takové cabrio bylo doma :D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...