Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Okouknutí cabria v Šenově


MilanF1

Recommended Posts

Tak já to sem hodím, ale možná tam pojedu s tátou, jen si bude muset vzít dovolenou a jelo by se autem. Pokud bychom jeli s tátou, těžko bychom udělali nějaký sraz, maximálně se tak pozdravit, táta se určitě nebude chtít vykecávat :D

Rád bych cabrio: http://www.sauto.cz/osobni/detail/peugeot/205/9877009?goFrom=list

BV406: nevím, jak moc vylítaný to je, ale interiér (sedačky) vypadá slušně. Už jsem se prodejcem dohodl na příštím týdnu, tak uvidím :)

[upravil dne 21/6/12 13:49 od MilanF1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marcel: měněný motor, jo? Pokud by to sedělo, to by vadit nemělo. Nejednat s majitelem, volal jsem mu a on že je majitel - počítám, že výkup, protože to má pardubickou značku.

O nostagii mi ani moc nejde, ale rád bych něco bez střechy a na 306ku fakt nemám. Tohle je 205, ok, ale ve verzi Roland Garros, táhne mě to o to více. Ač je tedy neoriginální a napadená kutilem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rád bych ho dal více do origo stavu - jediný s čím těžko hnu (kvůli penězům) by byla střecha, originální RG je bílá. Tahle černá je OK, tak nač měnit ;). O Chodurovi popřemýšlím. 306ku bych raději, ale už je to více peněz (sice je to mladší), ale zase nepotřebuji dvoulitr - pojistka, spotřeba atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oddie: už dle fotek, že? Nicméně prý vypadá na fotkách lépe než ve skutečnosti. Leží na levém předním boku (což je z fotek vidět) a předek je stříkaný - i blatníky. Střecha opravovaná, slída děravá. Motor asi měněný ... ono to stačí, proč tam vůbec nejezdit. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...