Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Denní světla


Facelift307

Recommended Posts

Zdar koupil jsem na pažouta denní světla ale mám problém

že se nevejdu do rozteče 600mm podle vyhlášky světla jsou dlouhá cca 190mm. Otázka zní světla bych chtěl namontovat ale bojím se policajtů a STK mám do toho jít nebo nemontovat.

Podle foto 307 před face mi přijde že spousta aut to nemá těch 600mm.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak u faceliftu nevím jak u předface to plastový žebrování není

moc dlouhý a vhodný na delší led světla ale prostě ty kratší se mi nelíbí. Chtěl bych je dát právě mezi to žebrování tesně nad mlhovky ale víc ke středu. Tady odkaz na ty světla: http://www.jb-tuning.cz/www-jb-tuning-cz/eshop/86-1-Denni-sviceni/0/5/61-Svetla-5-LED-pro-automaticke-denni-sviceni-homologace a foto jak by to mělo teoreticky vypadat výtvor nikoho zde z fora.

post-43126-14109625141198_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pasovali by tam nějake Phillipsy a pa jeste jedny ktere jsem nasel-byli do obloučku tak by to možná lícovalo i s nárazníkem a svítilo tak jak má a ne jak to mají některý majitelé jak jsem minule potkal Oktavku,ze světlo bylo vidět pořádně jen z nějakéko uhlu.(sorry jak to je napsane pisu z mobilu) Dokonce se dal stahnout model svetla a vystrihnout a slepit tak jak to bylo někdy v časopisu abc.

EDIT:musim makat jsem v praci tak vecer po 19:00 jsem tady:D

[upravil dne 20/6/12 15:01 od Gabriel 307]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem byl u šikovného pana elektrikáře myslím si že to udělal skvělě po domluvě s ním jsme rozhodli že je šoupnem dolu tam alespoň plní těch 60cm od sebe. Jsem velmi spokojen mě se to líbí ale každému nemusí. Přikládám foto předem se omlouvám foceno mobilem takže světla ve skutečnosti svítí daleko víc- jako xenon.:papa

post-43126-14109625274262_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...