Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Denní světla


Facelift307

Recommended Posts

policajt nic merat nebude a ani na to nema prislusne opravnenie a hlavne dovod.

policajt ti zoberie technicak a posle ta na STK aby to tam overili ci je to podla vyhlasky.

Takze ak sa mu to nebude pozdavat tak mas smolu.

Ja neviem co furt vsetci s tymi neorigo dennymi svetielkami mate... podla mna to ani neni pekne. :(

ale ako cierny papagaj nadomnou vravi... 100ludi 100chuti :)

podla obrazku co si sem dal som si na 90% isty ze budu cajti spekulovat... a po dalsie..., na prvom snehu ich nebude vidno... tak si myslim ze su uplne nevhodne umiestnene...

su prisli nizko a to je to co bije hned do oci... :myslim

[upravil dne 26/6/12 12:57 od Marcel00]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak s tím techničákem nesouhlasím navíc světla jsou namontovaná tak že je během pěti minut mam dole takže ať si mě pošlou na STK tam už přijedu bez nich takže co budou řešit???:myslim a navíc si myslím že tato varianta je rozhodně lepší než rvát světla o masky ke mezera mezi nimi by byla daleko menší ani 40cm a každé druhé auto co potkávám má led denní světla TESCO tunning. A co se týče sněhu světla jsou nad tou černou gumou co je pod nárazníkem takže nemám strach a jezdím ve městě a ne po poli.

[Edited on 26/6/12 12:14 by Facelift307]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Príčinu roztavenia držiakov žiaroviek na zadných svetlách by som nehľadal v potrebe neustále svietiť ale pravdepodobne v zlom stave kontaktov, t.j. zaoxidovanie a pod., prípadne sa tiež často stáva, že nejaký blbec tam narve 21W ktorá tam určite nepatrí...a v dnešných časoch sa dá natrafiť aj na nekvalitné žiarovky...

Denné svietenie používame už dosť dlho a u mňa zatiaľ žiadny náznak prehrievania zadných svetiel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Príčinu roztavenia držiakov žiaroviek na zadných svetlách by som nehľadal v potrebe neustále svietiť ale pravdepodobne v zlom stave kontaktov, t.j. zaoxidovanie a pod., prípadne sa tiež často stáva, že nejaký blbec tam narve 21W ktorá tam určite nepatrí...a v dnešných časoch sa dá natrafiť aj na nekvalitné žiarovky...

Denné svietenie používame už dosť dlho a u mňa zatiaľ žiadny náznak prehrievania zadných svetiel.

Cize ak vymenim tie drziaky malo byt to byt ok? kupovat radsej menej watove ziraovky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 let později...
V 20. 6. 2012 at 21:20, Gabriel 307 napsal:

:bojim ne nedal,nakonec se mi to nelíbilo tak jsem nic nekoupil.kdyby jsem neměl mlhovky tak už mám dávno kulaté denní světla :roker

nějak jsem se přes google dostal na tenhle příspěvek :D tak jo něco jsem si dal taky (sorry za kostlivce :P  )

 

20151123_131131.jpg

20151222_144047.jpg

Upraveno uživatelem Gabriel 307
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...