Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

peugeot 106 - klepáni na přední nápravě


kubavypalovac

Recommended Posts

Dobrý den,

prosim o radu zda někdo neměl podobný problem.

Mám 106 1.4 a nevim si rady s klepáním na přední napravě konkrétně na předním kole u spolujezdce.

auto mám už 2 roky a nemohu tuto závau vyřešit. vloni sem dělal kompletní generalku přední napravy a stále to klepe jako předtím, mám zrepasované ramena, nové čepy nové silentbloky, nový čep řízení, nová tyčka stabilizítoru, nové gumy kolem držáku na stabilizátor, nomé horní uložení tlumiče(ložisko+taková ta guma co má šrouby ke karoseriji), nový jeden silentblok motoru na té straně

Vyměna těchto dílů nepomohla a stale to klepe. byl jsem s tim u dvou mechaniků a nikdo si nevý rady řekli mi že napravy mám kompletně v cajku tak že netuší co to muže dělat.

Projevuje se to tak že klepání je takové meně hlučné spíše dunivé rozléhající se po karoseriji při jizdě ve větší rychlosti po nerovnostech to jako by splívá a někdo si myslí že se to ozývá od pneumatik ale při jizdě po zcela rovné cestě a nasledném najeti na hrbol nebo přejetí kanálu se poměrně dost silně ozve tlumeným dunivým zvukem.

Prosim o radu zda někdo neměl stejný problém nebo jestli netuší co by to mohlo být. dělá mi to už od zakoupení vozu a nevím co stím docela je to pro mě otravné a jsem na to zafixovaný. Máme doma ještě druhou 106 a na te se žadný takový zvuk neozývá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...