Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

TPCA v Kolíně pomalu končí


Altman

Recommended Posts

U nás v práci v období celosvětové krize, nějak rok 2009-2010 se při propuštění dávalo automaticky těm, co měli smlouvu na dobu neurčitou odstupné ve výši 7x měsíčního platu, tehdy jsem o tom uvažoval, že bych to vzal, ale teď jsem rád že jsem tam zůstal.

Ale někdo to i pěkně vychytal, vzal odstupné, a třeba za 3 měsíce, kdy už zase práce byla, tak se vrátil zpět:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Futaba má nebo měla víc zákazníků než TPCA, pokud vyrábí jen pro TPCA, o něčem to svědčí... a pokud nenajde odběratele pro vrýobky, tak je jasný, že se propouští a omezuje výroba :)

Šalda: To je chytrej způsob, jak si přijít k pěkným penězům :D V životě by mě to asi nenapadlo, odejít, vzít odstupný a pak se vrátit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mohu potvrdit. Kamarád co tam dělal tak dostal skoro 180tis. čistýho odstupný. Záleží to na počtu odpracovaných let, on o 1 měsíc přesáhl další kategorii takže už je na tom líp, navíc dostal 2 platy místo výpovědní doby dohodou a k tomu 1 navíc když odejde hned s touto nabídkou takže celkově jich dostane 8 a na to že chtěl asi před půl rokem odejít je teď vysmátej :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...