Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Modrej Simba =)


Fe3L

Recommended Posts

Víc fotek určitě časem udělám, je to 1.6 v benzínu. Díky za přivítání, V původním klubu (Fiatů) nebylo tak aktivno jako tady :D

to proto, že se všichni přestěhovali sem :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stočených kiláků se moc nebojím, přecejen podle stavu auta, jak podle vnitřku tak podle venku, nikde nic nemlátí ani neklepe a nic...navíc to je podložený serviskou co nevypadá zfalšovaně... těm kilákům věřím ale to VIN tam rád hodím, díky;):P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stočených kiláků se moc nebojím, přecejen podle stavu auta, jak podle vnitřku tak podle venku, nikde nic nemlátí ani neklepe a nic...navíc to je podložený serviskou co nevypadá zfalšovaně... těm kilákům věřím ale to VIN tam rád hodím, díky;):P

Ono není problém interiér vyměnit za nový, plechařinu taky, přestříkat to a nikdo nepozná, že to byla totálka :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 3 týdny později...

Tak po malé odmlce aktualizace, včera jsem Peugeotka hezky napucoval a navoskoval tak snad jsem si založil na nějakou protekci laku a dnes jsem stříkal třmeny. Prý se žlutá k modré nehodí ale mně se líbí :) jeden takový dotaz, nemáte někdo problém s odklápěním zadních sedaček? Nemyslím vyloženě jako problém ale rozčiluje mě ten zvuk, co to dělá na dírách (kterých je na našich silnicích habaděj :(). Nějaký návrh jak to vytlumit? :myslim děkuju :)

img20120730141408.jpg

img20120731180120.jpg

img20120731195722.jpg

img20120731195744.jpg

img20120731180312.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...