Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nová Škoda Rapid


Péťa

Recommended Posts

Škodovka je u nás předražená a taky nejčastěji kradená. Plus, subjektivně – nic z toho co dělají se mi nelíbí (snad kromě Superbu II) zvenku ani zevnitř. Působí na mě neosobně a chladně. A nikdy jsem nejel ve Škodovce, která by byla pohodlná.

Takže za mě fakt ne. Já si nechám svoji popelnici. ;)

Vytahovat cenu nového auta v době, kdy si každý blbec může vzít půjčku mi taky příjde dost mimo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je neviem, fakt je tu niekto, komu sa rapid páči?? ne podľa mňa to je ako keby jazvečíka pretiahol had, nech sa nikto namňa nehnevá, ale moja 207, je vnútri o neky cm širšia. A pritom Škoda ju tlačí do nižšej strednej triedy. Na auto LOW END, poskladané zo súčiastok, čo im zostali v sklade, cena je hodne premrštená.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

radim1008: ja to nebral z ekomonickeho hlediska a to mas pravdu,ale z hlediska vzhledu porad to vypada stejne jen zmeni svetla a zdrazi :D

medved: no vydis to sem ani nevedel, chtel sem jen poukazat na to ze stary skodovky byly paradni, dle meho nazoru nejhezci je 110r a 125 l

vsechno je veci nazoru a gusta cloveka, kdysi se mi i oktavka libila kdyz to byla novinka ted uz jezdi vsude a hozne se mi ty auta zhnusily.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...