Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

problem s ostrekovacmi skla 406 coupe


Controller

Recommended Posts

Táhne se to pod kapotou, jedna hadiška od nádržky ta je pod PP blatníkem (tam vše co píšeš funguje). Sundej deku ze spodku kapoty a po hadičkách si to projdi, jestli jsou hin trysky, dají se dát uni, nebo raději koupit v pugu, jestli máš starší model trysek (dva proudy) vzal bych už ty nové (plochý rozstřik. Když ti do toho jde kapalina, tak tam není víc co se pokazit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mel zato, ze u stareho modelu = zarovky, u noveho modelu = diody?

rootsky: poslal bys mi prosim objednavkove cislo ostrikovacu s rozstrikem? Nebo to je plosne \"6438 A3\", jakmile to clovek kupuje nove? Co jsem se koukal, novy/stary model ma stejne objednavaci cislo, tak jsem dosel k zaveru, ze tam jsou proste klasicke ostrikovace se dvema vyvody.

[upravil dne 19.6.2012 23:00 od švejk]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

pred budikama nahore jsou 3 srouby (torx) ty musis vyndat, pak vytahnes plast co je kolem budiku a vydechu ventilace. Pak vysroubovat asi 4 srouby na budikach, budiky vytahnout odpojit konektor a vymenit zarovky. Postup je stejny na novy i stary model.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

cawte

 

mam problem s ostrekovacmi a to ze mi nestriekaju na sklo ale zaujmave je ze na sverlomety striekaju....a tak isto ked drzim packu tak je pocut lenkratke zavrcanie (streknu na svetlomeny).....neni su tam nahodou 2 dva motorceky alebo co ?....memam moc casu nieco rozoberat....

 

za odpoved dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...