Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

samovolné zhasínaní světel


Kuba83

Recommended Posts

Ahoj, mám takový problém a prosím o radu. Při zapnutí potkávacích světel mi tyto po chvíli (je to různá doba) se sami vypnou. Kontrolka svítí a obrysovky taky. Když poklepu na pojistkovou skříň v motoru, tak se zase rozsvítí (když poklepu znova, tak se vypnou) a nebo když vypnu a znovu zapnu světla, tak svítí. Někdy jen třeba probliknou a zase se vypnou. konektory v pojistkové skříni jsem vytáhl a zase vrátil. je to k vzteku jezdit pouze přes den:grr:bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bude někde špatnej kontakt, já to mám teď u svojí 206 taky.

Zkus projít kabely od pojistkovky, jestli tam není špatnej kontakt :)

tak to bude mravenči práce:( doufám,že to bude hned pod tou pojistkovkou, ale nachapu, jak zničeho nic to může tak blbnout:o a hlavně ať to zmáknu za 1-2 hoďky, ať u toho netrávím ,, mládí,,:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vždycky to má nějákou příčinu... u mě to je tím, že jsem dal tvrdej stavitelnej podvozek a uklepal se asi kontakt, ale rána pěstí do světla to vždycky opraví :D:mad: Takže to zatím neřeším, navíc se to u mě projeví hned po startu :)

Zítra na to hodím oko, snad se v té spleti drátů vyznám....a asi budu se snažit o trvalejší řešení, než léčba rány do pojistkovky :D Jinak příčian buď taková, že jsem nedávno měnil světla nebo naše úžasné silnice a dálnice ( to spíš ) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to není moc potěšují zpráva relé nebo spoj na tišťáku:( líp zněl špatný kontakt;) kolik pak koštuje takové relé?čistě náhodou jestli někdo neví:myslim

Jinak děkuji všem za odpovědi, tuším, že to bude ještě zábava=jezdění jen ve dne:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednou sem sháněl na potkávací a sehnal jsem ho za 500,ale to je nějakej ten rok z5... ve skutečnosti by šlo použít u obyč relé, jen naletovat drátky a do patice strkat fáston konektory.. to by byla oprava v hodnotě 100Kč...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty už máš mux ?? jestli ano tam je celé bsmko pijistkovka prodávaj se okolo 500kč ale opravit to de také zespoda toho bsm jde odloupnout ten plast a celé to proletovat ale spíš tam nic neuvidíš ...takže jedině dát někomu kdo se hrabe do elektroniky a celé to přohřál horkym vzduchem .. tedy jestli máš mux verzi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

snad klapne BSM za 500,- nějaká bazarovka. Pokud to bude blbnout pořád, tak pak už jen relé - nějaké:myslim

Jinak děkuju za nabídku, kdybych na to nepřišel, dám vědět a domluvili by jsme se:D

Ok, není problém :) přes prázky bych se měl plus mínus pohybovat po vysočině ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...