Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P406 problem s klimatizaci


Milos_K

Recommended Posts

Zdravim

Mam problem s P406 rv 99 ale po faceliftu 2,0HDi 80kw

Kdyz nastavim na mlimatizaci 14 stupnu tak chladi na minimum, kdyz nastavim 15 a vice tak zacne hnat horkej vzduch do auta kde je pak 30 stupnu. Mue mi nekdo poradit kde je problem

Jestli to je nejakym cidlem nebo sim to je .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejsn: Když nastavíš na 14 stupňů tak jde ledový vzduch a kompresor kaput? To nee.

To ne, já to asi blbě pochopil - \"chladí na minimum\" jsem pochopil tak, že chladí minimálně. Mně nechladí vůbec, když to dám na 14 stupňů, jde z toho vzduch sotva vlažný a jinak prostě horký. Momentálně je to v servisu a mění ten kompresor, odpo bude hotový, tak dám vědět jestli to byla jediná chyba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

připojil bych se s dotazem-klima doplněná,bez úniku,kompresor spíná,jen se neroztočí sahara,málo chladí i při jízdě,oba odpory mezi vrtulí a relátky proměřeny jak černý tak šedý,vrtule se roztočila jen při sepnutí natvrdo,

na co bych se měl zaměřit dál?

díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

divím se, že nikdo nenapsal, že na fotce je ventilátor:(, ty servomotorky klapek jsou z boku střed. tunelu--takové obdélníkové plast. krabičky, ty servomotorky jsou dva, jeden vlevo a druhý vpravo, jeden ovládá klapku teplý/studený vzduch, druhý směr foukání vzduchu v kabině

jsou tu i pěkné fotky, ale nemůžu je najít:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem vymenil to servo na míchani vzduchu a nic . porad je to stejny .

Co ddal nejake navrhy ? potrebuji to mit do nedele ok . jedu na dovolenou 800km a nechci se v tom usmazit

Kdyztak mam doma z jednoho auta komplet klimu tak neni problem cokoliv vymenit jen musim vedet co

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mě napadlo se fyzicky podivat co se s tou klapkou stane když to blbne jestli je na ní vydět tak nastartuj zapni klimu na 14 měla by naplno pustit studenej vzduch a cvakej nahoru jestli při patnácti stupních vyletí okamžitě na plno na teplej tak si myslim že je v háji jednotka klima nebo čidlo u stropního světýlka tot muj názor hihi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...