Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přechod z benzínu na naftu


filipino

Recommended Posts

Jenom jednoduchá zkušenost - to co uvidíš naživo je daleko horší než to co vidíš na fotkách. Jenom za poslední rok jsem intenzivně hledal a kupoval 3 auta, pokud už na fotce něco nesedí, nemá smysl ani sedat do auta ;)

Mimochodem AAA a není tam napsané nebouráno :myslim to píšou i u totálek... tady je na 1. pohled lakovaný jen zadní nárazník, ale asi je to dobře opraveno :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky moc hoši za vaše názory a postřehy :) výsledek je ten, že asi od toho upustím,protože jsem zjistil nějaké informace (pokud se tomu dá věřit) o tomto autě ještě před dia.

Každý z vás má ale v něčem pravdu - auto se nekupuje podle řadící páky - řadící páka,volant,interiér o lecčems napoví - auto vlastnilo pravděpodobně nějaké prase - může mít natočeno přes sto tisíc...............

Mám domluvenou na pátek, kdy to mám koupit, diagnostiku a prohlídku, ale:

Něco tu nesedí. Nelenil jsem, nelitoval 500 Kč, před chvílí zaplatil Cebii za prověření vozu - po netu. Nevím, jakou mají databázi, kde berou informace o autech apod, ale jsou docela přesní a vypisují tři záznamy o poškození:

Číslo záznamu: 1 / 3

Datum škody: 04/2011

Země: ČR

Výše škody: 1 357,-€

Statut poškození: Oprava

Číslo záznamu: 2 / 3

Datum škody: 04/2012

Země: ČR

Výše škody: 1 061,-€

Statut poškození: Oprava

Číslo záznamu: 3 / 3

Datum škody: 04/2012

Země: ČR

Výše škody: 1 463,-€

Statut poškození: Oprava

Možná, že bylo opravdu bourané, asi ze zadu, teď si uvědomuju, že bylo poškozený dno zavazadlovýho prostoru, ta deska, co se vyklápí nahoru, nebyla tam ani rezerva a ještě je prasklá skl. střecha nad řidičem, asi 20 cm. Tu slíbili, že vymění, když to koupím...............Asi špatný, že :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to uz je uplne zle... a to prasknute sklo, skoda slov... ked to 3A vymeni, tak za sklo z bazosu (co nieje az taky problem) skor by som sa bal \"kvality\" ako to tam osadia... aby ti to potom nezamakalo, alebo nieco... radsej najdi inu 407-mu... je ich dost :) najlepsie mozno tu od niekoho z fora... :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky chlapi za tipy, ale stále ještě nejsem na 100% rozhodnutý, jak to udělám. Docela jste mě od tohoto auta odradily, asi právem, ale jako protiváha jsou zase hodnoty jako je rok výroby, kilometry, výbava :myslim. Tohle auto za takovouto podobnou cenu momentálně v okruhu 100 km od Prahy jednoduše není. Hledám cca 14 dní : aaa, autoesa, mamacar, nhcar, arho, autovyhybka, autoplace, annonce, sauto, davocar, andy auta............Navíc já potřebuju to moje dát jako protiúčet.

Jinak díky za tipy ke koupi, ten od Judese je rok výroby 2005, což je už docela starý a ten, co nabízí jaykay je zase drahý, 420 tis je pro mě hodně. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Judes ty to auto poznas ?

Ja osobne by som nikdy neodporucal auto ktore osobne majitela nepoznam a ani auto...

nic proti konkretnemu inzeratu, ale vyhodou kupy auta tu na fore je moznost si precitat

prispevky inzerujuceho uzivatela... :myslim

Marcel v tom máš pravdu ani auto ani majiteľa nepoznám. Ten člen tu nie je len kvôli predaju auta má tu do 160 príspevkov a niektorý člen ho možno pozná aj osobne, myslím niekoho z okolia Ústí nad Labe. A bol to len ako typ ;).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...