Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Demaskujte ho


Medvěd

Recommended Posts

Již dříve jsem měl zkušenost....Projedeš rámem a mezi tím máš ještě pod koly desky,které tě váží...jak celkově,tak na nápravu....Známý u toho měl i celníka v montérkách,kterej procházel \"technickej stav\" nákladáku...

A věřte,že tato investice se státu velmi rychle vrátí!!!! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já to nevěděl :mad:

Já taky ne. Tipoval jsem mobilní váhu nebo STK, čemuž se kámoš vysmál řka, že se držím příliš u země a že mám pustit svou fantazii trošku na výlet.

Každopádně Kutrovi děkuju za odhalení, na to bych fakt nepřišel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koblihu, když vidím, kolik peněz mi odchází každej měsíc z výplaty tomuhle státu, nevidím jediný důvod, aby to Celní správa neměla, pravidla (i když nepopulární) platí snad pro všechny. Taky mě štve, že není více příslučníků vidět, kor u nás v UL - u vás nepřizpůsobyvejch hajzlů moc nemáte. Alespoň okolo Lhenic, Netolic, Prachatic, Vadkova, Vodňan jsem jich moc neviděl (spíš žádný) a nikdy se nám tam nic nestratilo. Holt se kupujou věci, kdezisk a návratnost je zřejmá a hlavně rychlá

[upravil dne 18/6/12 23:10 od punkac]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S ohledem na vymahatelnost resp. nevymahatalnost takových pokut a daňových doměření na přichycených lidech bude ještě hóódně dlouho trvat než se těch \"pár\" desítek milionů za tuhle hračku vrátí, ale třeba s pletu. Kdžy vidím s čím jezdí hasiči a podobně tak myslím, že tam by nová technika přinesla reálný užitek...

Ale chápu, že bylo potřeba vymyslet tendr na něco kde je minimum konkurence a možné kontroly ceny ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevidím v tom problém, ba naopak, když je ČR tak vytíženou tranzitní zemí.

Kdyby jich bylo dvacet, tak řeknu, že je to zbytečnost.

A Passaty jezdí, jen nejsou tak vidět. Prý se mají zaplatit do 1 roka...

http://auto.idnes.cz/nove-policejni-passaty-lovi-uz-mesic-na-internetu-jsou-jejich-spz-1ce-/automoto.aspx?c=A120504_173257_automoto_fdv

Klasických hlídek po Brně ubylo, bývají občas na stejných místech ale stejně se většina řidičů problikne, takže to nemá takovej efekt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja nedokazem jedno pochopit, ked najdu napr. kamion z kopou cigariet, tak nech chytia paseraka a tovar (cigarety) nech mu skonfiskuju... nasledne tento tovar je zniceny (cigarety spalene) namiesto toho ich mali len prekolkovat na napr. Slovenske kolky a predat v specialnych predajniach colnej spravy a hned by bolo penazi... aj za pokutu aj za trzbu, ved za primeranu cenu by ich ludia kupili... a stat by nemusel ratat pripadny usli zisk na daniach, ale ratali by realne peniaze do kasy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dodo... nemozes tvorit peniaze bez nicoho... to znamena ze by to boli peniaze ktore vznikli

z tovaru do ktoreho sa neinvestovalo. Tocit sa daju len realne peniaze, ktore su vzdy niecim podlozene.

Pedat tovar ktory \"realne nevznikol\" je proste nemozne. To by ekonomika nemusela potom byt.

Takto moze fungovat bartrovy obchod.

keby to mohlo fungovat tak ako vravis, tak to by sme si mohli rovno natlacit nove bankovky

za 100 miliard eur a nemuseli by sme riesit dlhy uz nikdy v zivote...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každopádně Kutrovi děkuju za odhalení, na to bych fakt nepřišel.

Ti dám Kutra, ty Mevděde! :D

Já to viděl v nějaké reportáži, když se s tím chlubili, že si pořídili novou techniku a teď už neprojede ani falešný cigárko, natožpak falešnej Somálec. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marcel,to nie je hlavný dôvod ničenia.Ale štát sa nezaručí za zloženie/nezávavadnosť takto získaných cigariet.Ak by sa stal prúser,môhli by postihovať len sami seba.Priveľké riziko.

Oni jsou cigarety zdravotne nezavadne? Tak proc tam pisou ta varovani? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...