Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

406 TD klima


gronholmm

Recommended Posts

Tak jsem se dneska zaměřil na to co mě začalo zlobit už na Kokoříně. Hledal jsem tu, ale asi špatně bo jsem na tento dotaz nenašel žádnou odpoveď.

A teď k věci: Na Kokoříně když jsem čekal až se uvolní stojan na pumpě jsem si všiml že klima nechladí, ale jak jsme se pak rozjeli tak to začalo chladit. Dneska cestou z práce jsem se na to zaměřil a všíml jsem si že kompresor spouští při cca 1200 - 1300 otáček. Ale dřív spouštěl hned na volnoběh. Kde můžu hledat. Bojím se že to ztrácí tlak, protože je tam únik :(

Video k tomu:

Plyn jsem držel stejně, ten pokles je spuštění kompresoru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ventilátor myslíš kabinový nebo na sahaře? To je nějkaý šroubovaný. Smaozřejmě klima s činností ventilátoru souvisí, ale tahle bych to nedělal.

Nastartuj, vypni klimu a posviť si na kompresor. Kladka se točí, ale čelo té kladky není v pohybu. Pak klimu zapni a koukni na to čelo (spojku) jeslti se roztočila. Teprve pokud ne, tak vyzkoušej přidání plynu a hlídej jestli se tedy sepne při vyšších otáčkách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...