Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sobotní hudební produkce


Sobotní hudební produkce  

  1. 1. Sobotní hudební produkce

    • Hudební produkce je příjemným doplňkem srazů, chci aby byla i příště
      15
    • Na srazy si jezdím spíš poklábosit a k tomu hudbu nepotřebuju
      7
    • Je mi to jedno - buď se mi to líbí nebo odejdu někam mimo, místa je vždycky dost.
      21

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Tak jako většině i mně se výroční sraz klubu velice líbil. Rád bych si ale přeci jen ověřil, zda jen já jsem už natolik starý a netolerantní nebo by těch, kteří by si raději povídali bez přeřvávání hudební kulisy, bylo víc?

Já to vyřešil odchodem ke Scratchově grilovací chajdě, kde byla vcelku početná skupinka lidiček a tam se dalo normálně bavit s tím, že se z hudby stala příjemná kulisa - u stolu na zahrádce si ale fakt povídat nešlo, se sousedem jsme na sebe museli řvát a i tak jsme navzájem spíše vytušili, co ten druhý chtěl říct, než abychom si opravdu rozuměli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem si úplně jistá, jestli to tak DJ chtěl ale když přestalo hrát tuc tuc (nejsem proti tuc tuc, poslouchám v autě něco podobného) a pustil staré šlágry, začalo mě to bavit. Smozřejmě tisíc lidí, tisíc chutí a hudbou se nedá zavděčit vždycky všem. Mě se to ale líbilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem také pro hudební podkres ale je pravda že to mohlo být více potichu :) Kromě black metalu (blití), dechovky a Evy und Vashka rozdejchám asi vše takže se stylem nebyl ani ze začátku večera ani pak problém :D:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě musim říct, že bez námitek. Produkce pak fungovala dost i na přání a myslim, že se dostalo snad na všechny, kdo tam přišli si o něco říct, když si řekli bez nějakýho popichování ohledně kvality hudby.:) Seděli jsme u krajního stolu na zahrádce, odjížděla jsem kolem půlnoci a povídali sme si celou dobu. Vykřičený hlasivky z toho nemam, takže za mě dobré a když bude i příště, budu ráda.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám stejný názor jako Medvěd. Hudba mě nevadí, pokud neni hlasitá, a já si můžu povídat. Bohužel se to skoro vždy zvrhne, a pak mě to nebaví. V sobotu to bylo na mě k nevydržení, u stolu na zahrádce jsme na sebe museli řvát, proto jsem dal za b.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě celkem v pohodě. Areál kempu je veliký a tak komu nebylo po chuti mohl se přemístit jinam. To můj názor.

Produkce byla součástí programu a tak jsem to bral. Potom když se hrály starý pecky, jsem si i parkrát skočil :D.

Takže za sebe bez problémů toleruji( až na stejné vyjímky co psal Stibto:aut)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, ja radsi abych se zdrzoval v blizkosti hudebni ukazky, co byla ke stazeni tady na foru, tak bych zbabele utekl za medvedem do dostatecne vzdalenosti mimo dosah :) Ackoliv jsem se driv taky povazoval za nekoho, kdo je v hudebnich stylech pomerne liberalni, posledni dobou zjistuju, ze me celkem nektere hudebni styly prinejmensim vadi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kujon:???

Dzana je tak trochu inventar a tak trochu slavil, takze se to dalo ocekavat, jsem zvedav na tebe v jeho letech :mrk:mrk:mrk:mrk:mrk

No je fakt ze po chvili uz to vtipne nebylo a srozumitelne to nebylo jiz od uplneho zacatku ... To zas jo .. Ale ja to beru a snazim se chapat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já bych ráda playlist sobotního dne - přes den tam tlumeně hrály některý \"songy\" mýho dětství :P a nikdy nevim jak se jmenujou :) jinak jak sem psala předtim, onen styl hudby není můj šálek čaje, když se rozjely známý písničky, tak jsem byla u zdroje hudby a dokonce nějakej tanec proběhl :P (oběma děkuji :P) Určitě je hudba fajn zpestření ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jako většině i mně se výroční sraz klubu velice líbil. Rád bych si ale přeci jen ověřil, zda jen já jsem už natolik starý a netolerantní nebo by těch, kteří by si raději povídali bez přeřvávání hudební kulisy, bylo víc?

Já to vyřešil odchodem ke Scratchově grilovací chajdě, kde byla vcelku početná skupinka lidiček a tam se dalo normálně bavit s tím, že se z hudby stala příjemná kulisa - u stolu na zahrádce si ale fakt povídat nešlo, se sousedem jsme na sebe museli řvát a i tak jsme navzájem spíše vytušili, co ten druhý chtěl říct, než abychom si opravdu rozuměli.

Bohužel 60% lidí Ti dalo za pravdu že jsi asi málo tolerantní .. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, jo, Stibto, pravdu díž.

Já tu už před několika hodinama psal, že to vypadá na jasnou převahu bodu c), takže se psychicky připravím na to, že na srazech může být lomoz pravidelnou součástí a budu se snažit se v době produkce nacházet co nejdál od zdroje. Každopádně ale srazy pro mně mají velkou přidanou hodnotu, která ten kravál předčí (pokud tedy bude před ním kam se schovat).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...