Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sobotní hudební produkce


Sobotní hudební produkce  

  1. 1. Sobotní hudební produkce

    • Hudební produkce je příjemným doplňkem srazů, chci aby byla i příště
      15
    • Na srazy si jezdím spíš poklábosit a k tomu hudbu nepotřebuju
      7
    • Je mi to jedno - buď se mi to líbí nebo odejdu někam mimo, místa je vždycky dost.
      21

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Tak to holt nejsem normální a v tomto případě jsem tomu i rád - netřeba se řítit vždy tam, kam stádo velí.

Nevím, co znělo po té, kdy jsem si sbalil fidlátka - ale na TUC TUC TUC až do zblbnutí už se cítím opravdu poněkud starý.

[upravil dne 20/6/2012 16:26 od Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já hlasovala za b, už asi stárnu :roll, při pokecu mi hlasitá hudba vadí, úplně nenávidím, když jdu někam do restauračky a tam poskakujou talíře, jak maj ohulený rádio :grr.

Tím ale nechcu říct, že se to nedalo vydržet, ale klidně bych se bez hudební vsuvky obešla ;).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já hlasovala za b, už asi stárnu :roll, při pokecu mi hlasitá hudba vadí, úplně nenávidím, když jdu někam do restauračky a tam poskakujou talíře, jak maj ohulený rádio :grr.

Tím ale nechcu říct, že se to nedalo vydržet, ale klidně bych se bez hudební vsuvky obešla ;).

to nemusi bejt clovek starej, nebo mladej :D proto me treba nebavi diskoteky :aut:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sto lidí, sto chutí. Já sem na hudbu docela univerzální, někdo mi projet mp3, asi se docela tý směsce diví.:) Nazývám to \"od Cohena po Korn\", vyjma dechovky apod. :D Takže viz výše, za mě bylo dokonce A, protože ač jsem s některejma výtkama souhlasila, když sem k pultu došla, nebyl problém zahrát něco jinýho, takže sem i názor maličko poupravila.;) V autě nejradši poslouchám klidně \"tuc tuc\", takže podle mě to k tomu srazu tak nějak patří mno.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi poslední mé vyjádření k tomuhle tématu

Nejsem totální hudební odpůrce, mám jen poněkud jinou představu o tom, co vše se za hudbu ještě dá považovat.

Docela by se mi líbilo, kdyby místo rámusu z beden osolených na max. seděla někde u stolu skupinka s kejtrou, která by jela jeden song za druhým. Bohužel já na kytáru ani nic jinýho hrát neumím a jak jsem si všiml na těch mnoha piškotosrazech, tak jsou na tom všichni podobně - takže tahle varianta není reálná.

Když už musí být hudba reprodukovaná, proč nemůže být jako kulisa, ale nutně musí řvát až tak, že se lidi u stolů vzájemně jen těžko slyší?

Co se týče TUC TUC TUC, které znělo první hodinu Paul Janeho produkce - po odchodu dětí na kutě jsem si nevšiml nikoho, kdo by na volném place třeba tančil. Možná se tak stalo později, když už jsem tam nebyl - ale to prý zněla i poněkud jiná hudba.

Co se mého hudebního vkusu týče, vyrostl jsem na folku a country (asi jiný šálek kávy než většina zdejších posluchačů), poslechnu si ale i tzv. střední proud nebo rock ze 70 nebo 80. roků (Bee Gees, Suzi Quatro, Dire Strait) - metalové chrapláky, kdy člověk neví jestli se dotyčný dusí nebo zpívá nebo tzv. techno mi bohužel nic neříkají.

[upravil dne 21/6/2012 10:29 od Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Medvěd

dnešní mladá generace (většina v klubu) poslouchá jinou hudbu, s tím nic nenaděláš...,jedině odejít na druhou stranu campu, nebo nikam nejezdit, ale dávám ti za pravdu--buď si jedu někam pokecat, nebo poslouchat hudbu, taky se neumím bavit, když mi do ucha pere kravál:(

aby nedošlo k omylu, neposlouchám dechovku, jsem odkojený hard rockem-- skoro nic jiného neposlouchám a asi už ani nebudu :)

[upravil dne 21/6/12 22:38 od ozzy56]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já hlasovala za b, už asi stárnu :roll, při pokecu mi hlasitá hudba vadí, úplně nenávidím, když jdu někam do restauračky a tam poskakujou talíře, jak maj ohulený rádio :grr.

Tím ale nechcu říct, že se to nedalo vydržet, ale klidně bych se bez hudební vsuvky obešla ;).

to nemusi bejt clovek starej, nebo mladej :D proto me treba nebavi diskoteky :aut:D

Mě nebraly diskotéky ani za \"mlada\", to jsem šla raději na nějakou vesnickou zábavu, ač su z velkoměsta....

[upravil dne 21/6/12 10:44 od Aluška]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...