Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 307SW & JaraKara


JaraKara

Recommended Posts

307SW je dovoz z Holandska

Výbava tak nějak tak jak potřebuji a využiji = 4x el.okna, el.zrcátka, automatická klima a nějaké ty blbůstky navíc :D

zde přidám postupně pár foteček...prosím omluvte kvalitu...jsem těsně po srazu číslo 36. na Kokořínsku a tak nějak jsem ještě unešen z reality :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

omluvte špinavost předního nárazníku...to jsou pozůstatky z orientační jízdy z 36. srazu, kterou zorganizoval Pe.Tr a na které jsme díky našim orientačním schopnostem či zmatku ve Mšeně zapadli někde mezi zahrádkami v blátě :D

PS: trasa měla být do 40km a já jsem zvládl 72km :D

post-40855-14109625033926_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nenechal...je fakt, že jsem nechtěl nijak moc investovat a tak jsem koupil nějaké levné od značky DAX a musím uznat, že hrajou velmi dobře...jen je trochu problém u Peugeotu s těmi dveřmi...trochu jsem je odhlučnil tou folii proti rezonancím a je to lepší, ale stejně to furt není ono...repro prostě překvapilo a je na to moc výkonné :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:papa Tož taky jsem ten polep zadního nárazníku na srazu okukoval, je to moc pěkné:super Já ten plast zkoušel natírat jakousi pastou na renovaci plastů, a vůbec to nepomohlo.

Ta bílá v interiéru vypadá taky skvěle. Když jsem koupil 307mu a zjistil, že by tam šlo velké radio s navi, taky jsem o něm přemýšlel, ale postupem času jsem od toho upustil.

Najet při orijenťáku skoro jednou tolik kilometrú, to už je na diplom. :D

[upravil dne 19/6/12 18:53 od Roman Bazi]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:papa Tož taky jsem ten polep zadního nárazníku na srazu okukoval, je to moc pěkné:super Já ten plast zkoušel natírat jakousi pastou na renovaci plastů, a vůbec to nepomohlo.

Ta bílá v interiéru vypadá taky skvěle. Když jsem koupil 307mu a zjistil, že by tam šlo velké radio s navi, taky jsem o něm přemýšlel, ale postupem času jsem od toho upustil.

Najet při orijenťáku skoro jednou tolik kilometrú, to už je na diplom. :D

[upravil dne 19/6/12 18:53 od Roman Bazi]

taky jsem se o diplom snažil...v závěru by stačilo alespoň kdyby mi Pe.Tr umyl auto od bláta :D

[upravil dne 19/6/12 23:26 od JaraKara]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...