Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kvalita Motoru HDI 2 L


Sasima35

Recommended Posts

Čus já jsem taky ze Žďáru když budeš chtít můžem někde dát řeč...

Jo to můžem bohužel posledni dobou nemám vubec čas

Dnes jsem si udělal pul dne volno a vyrazil do jihlavy podivat se po bazarech,docela tragedie,to že je vše bourane plus dalši závady a moje auto pomalu odcházi :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No veď vravím, presne z týchto dôvodov som ja kúpil pred 2 rokmi 1,4B...zohnať zachovalý diesel, to bol nonstop nonsens...a s benzínom to nebolo omnoho lepšie, ale predsa len, pri benzíne je väčší predpoklad, že bude mať mnší nájazd...

A budeme sa tu opakovať, ja by som sa na bazár vykašlal.

PS - neboj, tá 405ka to ešte chvíľku vydrží, neunáhli sa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No veď vravím, presne z týchto dôvodov som ja kúpil pred 2 rokmi 1,4B...zohnať zachovalý diesel, to bol nonstop nonsens...a s benzínom to nebolo omnoho lepšie, ale predsa len, pri benzíne je väčší predpoklad, že bude mať mnší nájazd...

A budeme sa tu opakovať, ja by som sa na bazár vykašlal.

PS - neboj, tá 405ka to ešte chvíľku vydrží, neunáhli sa.

bohužel ne začla cukat po 2500 tis. otáčkách
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 3 měsíce později...
Veru, así tak, nejak sa im to šmyklo pri stáčaní...ja mám podľa tacha 116 000, v skutočnosti možno 216 000 km a autí mi vyzerá zachovalejšie...http://www.peugeot-club.com/topic/60938-ferrari-peugeot-306-14b-rv-2000/#1224512

Ja len, že tá 306 s 23 000 nie je stočená. Je to predajna Car Lion, resp. origo peugeot Predajna, Servis + Bazár. Okrem toho, že sú veľmi milí, ústretoví a skutočne sa starajú o každého jedného zákazníka individuálne, tak už majú aj čo to za sebou.

Mám od nich svoje GTi, s konateľom a predajcom sa poznáme, volá sa Zoltán Lovász, jazdí slalomy do 1600 na P106 a teraz kúpil 206RC 220k, takže bude jazdiť 2.0 kategóriu (S3?) a dosť toho už aj povyhrával. Tým chcem povedať, že okrem toho že je v nejakej ,,auto-moto\" komunite, alebo aspoň jej časti známy, tak by si určite nedovolil takýto kiks.

Na túto 306 červenú som sa konkrétne pýtal - bola búraná na zadné dvere, kúpili ju s málo kilometrami - tlačili sa na predaj iné autá, toto nikomu neponáhľalo, malo to byť jeho vlastné auto, až sa rozhodli, že ju dajú dokopy a hľa, je tu. Túto 306 som si tiež pozeral pri poslednej návšteve, aj som v nej sedel, z auta máte úplný pocit, že je ako nové :)

Ak by ste jej niekto chceli dať šancu - radi vám ju zdvihnú, dajú na pojazdenie, povysvetlujú, ukážu všetko, každý jeden detail.

Je to taká raritka :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi to je normální... mě to taky docela hodně klape...

Trochu neskoro reagujem, ale podľa mňa by to extra klepať nemalo...teda, ide o to, s čím to človek porovná, ale ja som sa na jednej 1,9TD vozil a nebolo to zlé...podľa mňa môj Megan klepe omnoho viac (aj keď je to iná značka a veľký časový odstup)....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je docela slušné auto s takovým nájezdem už se dneska nevidí. Ale stejně mě nejvíc dostalo,, Ty kotouče vypadají tak na 200000 najetých\". S prominutím ku... kdo kdy viděl kotouče které měly 200000 to žádný nevydrží viz foto.

[upravil dne 11/11/12 09:54 od Daník]

[upravil dne 11/11/12 09:54 od Daník]

post-37184-14109628013354_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...