Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Děkujeme......


Recommended Posts

Když už jsme v tom děkování, tak ještě díky všem, co mi dali hlas do Miss. Třetí místo potěšilo, asi v půlce nominací sem to chtěla vzdát, takže díky díky.:) Snad sem vás v reálu nezklamala.:D

Byl jsem potěšen reálem, když jsem viděl jakýmu pěknýmu stvoření jsem připíchl svůj hlas ;):super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já už jsem asi pulhodiny konečně doma, auta vyčištěny doplněny,dotankovány a připraveny v praci krannimu odvozu.

jsem maximálně ko, z vikendu jsem naspal tak max 5 hodin ale nejsem ospalej jen me silene bolej nohy ,zada a mam křeče v břišním \"svalstvu\".

Jsem moc rád že se Vám to líbilo.

jsem moc rád že Přemovi dojeli .

Díky Neonovi a MissScratch za svoz 3008 a IoNa do mé práce v Praze.

Díky že krom zlomené ruky, spáleneho prstu, zlomene poloosy, odtahovky v kempu,policajtu v kempu,bouračky a ztráty šátku se nic zas tak vážného nestalo. :D

Omlovouvám se , ještě musime uklidit eshop věci a srazove věci a jdu nakutě , víc napíšu zítra , zkusím i zítra stáhnout fotky.

ad učast , jak už někdo psal u 105 auta jsem přestal počítat a psal jsem už jen nicky nebo vubec nic. tuším že na okne bylo poslední číslo 92 . lidí bylo přes 230 co vím . A k tomu trošku nestihani kuchyně a restaurace jako takové jen dodám že to za jejich eru byla jejich největší akce . Příště už se polepší . Resp . chci říct že si myslím že to zvládli docela dobře , jen bohužel u pár lidiček se to protáhlo i na dvě hodky(myšleno sobotni obed) je fakt že si nepamatuju na sraze sobotni obed v kempu a kor tak hromadny a navic s tak velkou nabidkou jidel (coz se projevilo jako nejvetsi chyba) holt sme poučeni a snad nám to prominete.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky se přidávám kpoděkovaní za super sraz a hlavně organizatorum za super odvedenou praci :super:potlesk počasíčko vyšlo na jedničku sem celej spalenej jak sem se valel vbazenu akorát si trochu nepamatuju sobotní noc mam krapítek okínko:D:D:D

Tak jestli si pamatuješ, že jsi se stihl mezi tím vším oženit :D a vyzkoušet nový bydlení a nosnost střechy domku u skluzavky :D tak já víc neviděl. Ani toho Fantomase, co ti chtěl prodat auto :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jestli si pamatuješ, že jsi se stihl mezi tím vším oženit :D a vyzkoušet nový bydlení a nosnost střechy domku u skluzavky :D tak já víc neviděl. Ani toho Fantomase, co ti chtěl prodat auto :D

Stihnul se oženit a získat dceru, jestli eště získal do rána něco dalšího, to by mě docela zajímalo.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky že krom zlomené ruky, spáleneho prstu, zlomene poloosy, odtahovky v kempu,policajtu v kempu,bouračky a ztráty šátku se nic zas tak vážného nestalo. :D

Během mé služby se nic důležitého nestalo :D Jen jsme zlomili násadu od krumpáče :D

Bouračky??? :o Ještě jednou díky, bylo to nezapomenutelný:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jestli si pamatuješ, že jsi se stihl mezi tím vším oženit :D a vyzkoušet nový bydlení a nosnost střechy domku u skluzavky :D tak já víc neviděl. Ani toho Fantomase, co ti chtěl prodat auto :D

Stihnul se oženit a získat dceru, jestli eště získal do rána něco dalšího, to by mě docela zajímalo.:D

Snad ne aspon teda oničem nevym:D:D:D ale doufám že mě už žadný akce nenapadli:D:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ještě jednou tady. Díky za super sraz, moc se mi to líbilo, byla to bomba. :) A taky dík Stiflerovi za pomoc s výměnou baterky a za orienťák, kterej jsme teda zbotili.. :D Ale pořád lepší, než najet 100km, žejo.. :D

Hudba dobrá, kemp taky, program super. No a obsluha holt zažila pořádnou generálku. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, orienťák. Hned z kempu jsme jeli na blbou stranu, asi 10 km, pak jsme nestoupali správě a jeli mimo asi 20 km :D Pak jsme zjistili, podle jakých opěrných bodů se máme řídit a pak už to šlo. Ale bylo to podařené, zase změna, za což jsem rád :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...