Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Děkujeme......


Recommended Posts

I já za věechny NEONY děkuju!

Sraz vyšel na 1, až na konec spanilky, ale to je jen mikrodetailík - se stane.

Jinak organizace celého víkendu super, soutěže a bazén perfektní spestření, 3008 v hybridu, kterou jsem odvážel domu je neskutečnej sr.č :P Počasí jste taky objednali COOL! Vyhlašování a proslovy na to, že to \"moderoval\" Pe.Tr taky hezký a vcelku vtipný! Muzika na večer (když přišli starý pecky) taky dobrá! Ubytování ucházející.

Takže nezbývá mi nic jiného, než Vám jmenovitě páni organizatoři Petře, Schreeku, a MJiSytiči poděkovat za super víkend a samozřejmě i všem kdo přidal ruku k dílu taky!

Jo a poděkování patří vlastně hlavně všem členům, protože bez takový super členský základny, jakou tadyy máme by to takový rozhodně nebylo!!!

:papa:papa:papa:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Policajtů v kempu? To asi myslíš Stiflera, že ;)

Peto a sám sebe zapíráš nebo co? :D:aut

...A taky dík Stiflerovi za pomoc s výměnou baterky a za orienťák, kterej jsme teda zbotili.. :D ...

I já děkuju tobě za to, že jsi mě přijal do posádky a ikdyž jsme to zmrvili, co to šlo (pak jsem si v neděli cestou z kempu všiml další chyby, co jsme udělali), tak jsem si to užil. :) Ta baterka ani nestojí za řeč, to bylo hned hotový a já jsem se ani nečinil. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O jaké bouračce Pe.Tr hovořil?

On si plete bouračku s přátelským štulcem při posouvání vozidel. Ne že bych se toho snad účastníl, ale něco sem zahlédl. Z taktických důvodů o tom prý není dobré hovořit, jelikož se to prý může stát každému rozespalému řidiči po noční oipici. Takže prej mlčeti zlato :ticho

Ještě se tu bude vyprávět o nějakém pěstním souboji na život a na skluzavku s chrastítkem. :) Já drby tak rád.

to se proste stane, kdyz se clovek s helmou prevazi a vrazi si xichtem do zadni dumy :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice jsme přijely s Kubíkem \"už\" ve 20 hodin,ale až teď mám čas taky něco napsat ;)

Také děkujeme organizátorům za zorganizování tak velkého srazu :super

Jak si jistě většina lidí všimnula,tak bylo mé autí odvezeno odtahovkou :(

Ale díky APOFISOVI a jeho rodině za odtažení do kempu :super

a hlavně veliké díky pp205 za opravu auta (výměna poloosy) :super:super:super

Jsme s Kubíkem mohly večer jít v klidu spát a dnešní den si naplno užít a udělat si výlet po okolí a hlavně v pořádku dojet domů :super;)

TAKŽE JEŠTĚ JEDNOU DĚKUJEME,DĚKUJEME,DĚKUJEME A VELMI SI VÁŽÍME OCHOTY JIŽ ZMÍNĚNÝCH LIDIČEK POMOCI DRUHÝM V NOUZI :super :super :super:papa

Až zpracuji fota,tak je sem taky hodím ;):papa

ja vam maval z motorky, hlavne, ze to dobre dopadlo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych chtěl poděkovat všem, kteří dorazili. Bez vás všech by ten sraz takový nebyl. Protože organizovat můžete jak chcete, ale když nepřijede dobrá parta, tak je všechno špatně ;) Takže pokud se vám sraz líbil, je to z větší části zásluha každého účastníka ;)

Ještě bych chtěl poděkovat Petrovi a Jirkovi, že to takhle vymysleli a zároveň se omluvit, že jsem nemohl pomáhat tolik, jak jsem si původně plánoval :( Příště se polepším:)

Děkuji těm, kteří mne zastoupili a všem, kteří pomáhali - bylo jich opravdu hodně ;)

Děkuji Přemovi, že dorazil a oslavil to s námi ;)

A ještě bych se chtěl omluvit Neonovi, že jsem mu to nezařídil :( Ale to víš, jsem jen v té 10% části vedení - s tím toho člověk moc nezmůže :aut:P:D

[upravil dne 19.6.12 14:03 od MJSytic]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak velice opožděně, ale i BigBadJohnovic rodinka velmi děkuje za skvělé uspořádní srazu a taky děkujem všem skvělým lidem co přijeli. Bylo to skvělý, bavili se snad všichni (děti, dospělí i my staříci :D ). Odjížděli jsme ze srazu pravděpodobně jako předposlední, prošli jsme si totiž ještě před odjezdem ten 3,5 km douhý okruh, pak jsme jeli ještě na pokličky a teprve pak domů. Přijeli jsme v neděli až před šestou večerní, ale jak jsem tu četl tak to nebylo až tak pozdě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky že krom zlomené ruky, spáleneho prstu, zlomene poloosy, odtahovky v kempu,policajtu v kempu,bouračky a ztráty šátku se nic zas tak vážného nestalo. :D

No ještě že jsem se do žádné šlamastiky nepřipletl, protože jsem bohužel absolvoval celý sraz s deset dní prošlou technickou. Pořád jsem žil v domění, že mi končí 6.8. a ono to bylo 8.6. Ale nekonec vše dopadlo dobře, hned v pondělí jsem technickou prošel bez závad :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...