Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

do turba teče olej 406 2,1


*marian*

Recommended Posts

Zdravim klucu mám taký dotaz na 406 2,1 mi začalo kouřit auto na modro po bližším projítí sem zjistil že na turbu se mě zlomila odvodní trubka na olej tím se mi tlačil olej do sání a do výfuku :( jaká je pravděpodobnost že je po turbu děkuji za odpověď .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nějaky blb tam dal hadici tenkou tu olej naboptnak ta se zvětšila a skřípla tak neměl olej dostatek prostoru na odtok a tím to tlačilo dovnitř zdá se že to turbo přežilo auto už nekouří a je klid tak i také věci se stávají porucha není hne ale časem se projeví jak materiál pracuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nějaky blb tam dal hadici tenkou tu olej naboptnak ta se zvětšila a skřípla tak neměl olej dostatek prostoru na odtok a tím to tlačilo dovnitř zdá se že to turbo přežilo auto už nekouří a je klid tak i také věci se stávají porucha není hne ale časem se projeví jak materiál pracuje

Tak to je normálka někteří majitelé aut jsou prasata, ale hlavně když auto od něho koupíš a on ti to ani neřekne nebo to pak koupíš v bazaru tak jsou to pěkný překvápka. Mě praskla H7 tak jsem jí šel vyměnit a z hrůzou jsem zjistil že tam je 100w a ta patice už byla před rozsypáním takže žárovka nešla ani vyndat. Tak jsem to hned zkontroloval na druhé straně a byla tam taky. Okamžitá výměna a mít po ruce to hovado co to tam dalo tak mu je nacpu do krku.:roker

[upravil dne 23/6/12 10:10 od fejfarz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...