Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

vymena baterie , domontovanie tempa


Guest Chilli

Recommended Posts

Ahojte,

potrebovasl by som radu ohladne dvoch veci:

1. mam v aute asi povodnu bateriu (neviem, je to nicim neoznacena varta, niesu tam ziadne tech. udaje.) a chcel by som ju vymenit za nejaku novu. mozete mi poradit prosim aka tam bude idealna? povedzme ze na cenu nemusime nejak extra hladiet. dalej neviem ci ju mozem len tak vybrat a vsetko pojde ako ma, alebo je potrebne nieco deaktivovat a aktivovat znova, pripadne nejaky extra postup?

2.mam auto bez tempomatu, docital som sa ze je mozne to zriesit kupenim tempomatovej packy. ked budem mat tu packu, co vsetko dalej budem musiet absolvovat? :) je to v mojom aute vobec mozne? dieru nalavo od volantu na to v plaste nemam. ak je potrebne uvediem aj VIN

auto je: p207, 1,4 16ventil, 65kw-88koni , r.v.2006 , nabehane 62tis, 5dv, mech.klima

velmi pekne dakujem :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. baterka = tú si samozrejme môžeš kúpiť akú uznáš za vhodnú. Dôležité je aby ti tam pasovala a aby nemala menšiu kapacitu ako tá pôvodná.

Podľa VIN sa dá dohľadať aký akumulátor tam bol z výroby. Pravdepodobne to bude Varta 12V L2 400/640 A, čiže rozmer 242x175x190, 60Ah a pravé pólovanie... :roll

Pred odpájaním baterky nechaj \"uspať\" BSI cca. 20min po vytiahnutí kľúča a následne vymeň kus za kus.

Ak by si vybral baterku na dlhšiu dobu (napr. na celý deň) tak si bude BSI načítavať po pripojení nového aku hodnoty a bude sa niekoľko desiatok km adaptovať... :papa

2. tempomat = http://www.peugeot-club.com/topic/69771-tempomat/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...