Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Došel benzin a už nestartuje 406 2.0i 16V 1996-zjištěno+OPRAVENO


OK406

Recommended Posts

to mi přípomíná historku z loňska. na mi16ce prasknul klínovej řemen, nějakym zázrakem se namotal pod řemenici na klice( ikdyž tam byly všechny kryty v plné kondici) a skočilo to o čtvrt otáčky na klice. výsledek všechny sací ventily ohlý, výfukový ok. Dala se jiná hlava a nový rozvody a už večer opět vrčela. Takže přeju hodně štěstí :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dayco asi dobrý SNR bych se vcelku nebál u ložisek kol, ale do rozvodů bych asi nešel, ale to je jen pocit. Asi by měl říct někdo kdo je používá.

Stalo se mi to podruhé za šest let, že se reklamují rozvody od SNR. Ale prodalo se víc jak 2000 sad, bohužel ale občas se prostě najde nějaký zmetek, což se stává u všech výrobků a i u všech výrobců, je to ho málo, ale občas se zadaří ... :(

SNR, INA, SKF je všecko úplně stejná kvalita, to jsou obrovský fabriky a není se vesměs třeba ničeho bát, já osobně mám špatné zkušenosti s SKF, ale každopádně je to špičková kvalita.

DAYCO se dává hodně do originálu a to i v peugeotu a třeba koncernech, takže tam také netřeba se něčeho bát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...