Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

All Blacks 2,2HDi


AnabolRock

Recommended Posts

dneska jdeme dělat rozvody,měnit olej a všechny filtry,v sobotu přezouvám,nechávám teda origo kola co mám,tata mi donesl čistič co to opalene dáva dolu a kolum dává vzhled nových,tak se s tím pak trochu pobavím.

Jinak v nejbližší době planuju dat pryč FAB,vyměit naplně klimy,a potřebuju pořešit kapotu.

Lak na autě je všude ok,bez oděrku,škrabancu,jenom na kapotě mam kruhové od kartaču z myčky a houby a jde to na slunci vidět,rozlešti to leštěnkou nejde,tak jedine bruskem a pastami,ale to se mi nechce cele auto dělat,protože to lak oslabí a kdybych udělal jenom kapotu tak to pujde poznat.Takže uvažuju že bych hodil folii na celou kapotu.Ale nechci žádný tuning,i když imitace karbonu by mi tam seděla protože interierové lišty jsou v karbonu.

Pak sem uvažoval o matné,mohlo by to vypadat zajimavě,hlavně nechci nic napaditeho,a pokud bych sehnal odstín auta tak bych do toho šel,ale rád si nechám poradit odostatních co by se hodilo?!?! díky za tipy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rozvody,oleje,naplně,vše vyměněne,vše OK,auto po diagnostice ok,vzhledově a funkčně mechanik řikal že parádní kousek,ale máme jeden problem,lehký unik oleje na mezivaně.

Kdybych to chtěl nechat přetěsnit což by stačilo,u normalního auta by to stalo par korun,ale na peugeotu na mezivaně je namontovaná klima....a musel by sundavat spoustu věci,a bylo by to aspoň na 2 dny + docela balík na takovou banalitu,takže zatím to mam nechat tak,a než pojedu někam dal na dovolenou (v řijnu se chystam do anglie autem) tak to máme udělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...
pechy:hodiny bez závád,rano 5 musím být v práci,bylo přijemných 17 stupňu
ja to točím občas do 3000,většínou ve 2500 přeřazuju,ale ono to v těch otačkach jak jezdím jezdi dost rychle a ma odpich,kdybych jezdil ještě svižnějí tak to už bude hodně rychlá jízda,to abych 50km/h jezdil na dvojku :D

twl zrovna dneska do prace jsem jel na 2ku 60kmh ...a dlouhodobejs, v kolone:myslim A vzpomel jsem si na tenhle post tak pisu:D Tocilo mi to asi 2400ot.Miluju ten motor, tu pruznost...:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...